2016-07-04

RECENZJE REDAKCJI

Maść Niedźwiedzia, polarny lód, 100 ml

Maść Niedźwiedzia została wyprodukowana z naturalnych surowców oraz cennych ekstraktów ziołowych. Tradycyjna receptura wzbogacona w składniki aktywne zapewnia naturalne działanie oraz intensywne chłodzenie, pozostawiając przyjemne uczucie ulgi, odprężenia i relaksu.

 
Ok. 12zł
 
Maść niedźwiedzia polarnego intensywnie chłodzi :] Bardzo się cieszę z możliwości testowania tej maści po raz drugi. Oczywiście poprzednia Maść Niedźwiedzia wspaniale rozgrzała ta z kolei genialnie chodzi :] I nikt mi nie powie, że maść niedźwiedzia bez znaczenia w jakim celu się ją stosuje - nie działa :] Zebra sprawdziła i potwierdza czterema kopytami że te maści są wspaniałe!!!
 
 
Maść Niedźwiedzia polarny lód przeznaczona jest do stosowania po wysiłku by schłodzić rozgrzane mięśnie po intensywnych ćwiczeniach. Ale ja przetestowałam ją również na moim synu, który po treningu przychodzi z siniakami na nogach i narzeka, że boli .Przetestowałam oczywiście również na sobie bo nie mogłam się obejść aby nie poczuć tego polarnego lodu ;]
 
Po intensywnym wysiłku fizycznym moje mięśnie wołają o pomstę do nieba ponieważ rzadko się zdarza abym przed rozpoczęciem pamiętała o rozgrzewce. No i jak sami wiecie później wszystko człowieka boli. Dlatego jak wróciłam do domu postanowiłam że wypróbuję maść Niedźwiedzią i zobaczymy czy tak naprawdę chłodzi. A przede wszystkim czy naprawdę działa.
 
Powiem tak bez dwóch zdań, ta maść sprawia że człowiek odpływa!  Wystarczy pokryć maścią odpowiednie partie mięśni, które były narażone na wysiłek, i już po chwili możemy cieszyć się nową energią!
 
Wspaniale chłodzi, daje uczucie totalnego relaksu i całkowitego odprężenia – a oto właśnie chodzi prawda?
 
Natomiast mój syn kiedy wrócił z treningu z siniakami na nogach, sam prosił się abym przyłożyła mu kostki lodu. Ale zaproponowałam mu przetestowanie maści, no bo co lepiej zachęci dziecko do używania maści zamiast lodu niż niedźwiedź i biały napis na niebieskim tle polarny lód?
 
Synowi od razu skojarzyła  się z  niedźwiedziem siłą. Stwierdził,  że chcę spróbować jak działa maść.
 
 Pokryłam siniaki na nogach, a syn zaczął pomrukiwać, że jest mu chłodno w tych miejscach i nie wie czy nie zamarznie. No to wydaje mi się że troszkę przesadził, bo ja również smarowałam ciało tą maścią :]  Był chłód, ale nie do przesady :D  „Człowiek mógł zamarznąć” - dobra zostawmy to, dziecko to dziecko i wszystko mu wolno mówić prawda?  Stwierdził, że siniaki mniej bolą a zapach maści powoduje że rośnie w nim mega mocna siła!
 
Czyli maść niedźwiedzia polarny lód -  to inaczej maść przeciwbólowa ;]  Polecam ją wypróbować! Nie żałujcie sobie 12 zł na produkt, który jest w pełni naturalny i bezpieczny.  A przecież idzie lato, i fajnie będzie czasem schłodzić swoje ciało no nie? ;)
 
 
 
 
____________________
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar