2016-04-10

RECENZJE REDAKCJI

OPENBOX-MOODO Wiosna 2016

Wiosna to czas na porządki w szafach i wymianę gardroby z ciężkiej zimowej, na nieco bardziej lekką, która będzie nam towarzyszyć przez kolejne miesiące i tworzyć nasze stylizacje. Warto wybrać firmy nam już dobrze znane, gdzie jesteśmy pewne jakości ich produktów i pewności, że rzecz nie rozleci czy nie rozciągnie się nam po pierwszym praniu. Po raz kolejny openbox z Moodo, gdyż to jedna z tych sprawdzonych, która wciąż zaskakuje i inspiruje trendami.  

 
 
Wszyscy, którzy chociaż raz robili zakupy w e-sklepie Moodo, stwierdzą zgodnie, że przesyłka jest błyskawiczna, a ciuszki, które do nas przychodzą są starannie zapakowane, nie są pogniecione, każda rzecz pakowana jest w osobny woreczek, sami zobaczcie na filmiku. 
 
 

 
 
 
Firma Moodo często ma na stronce różne promocje,np.: -50%, total sale itp. dodatkowo promocje są też z różnych okazji. Warto więc zapisać się do newsellera, by otrzymywać kody promocyjne.
 
Jest to mega świetne, gdyż dzięki nim możemy sporo zaoszczędzić i więcej kupić, tym samym ciesząc się jeszcze większa ilością rzeczy, a wiadomo, że ciuszków dla kobiety nigdy za dużo.
 
Po sklepie poruszać się wygodnie, gdyż wszystko jest czytelne, a warunki i zasady są jasno sformuowane. Można też śledzić cały przebieg zakupów, co się dzieje z naszym zamówieniem itp.
 
 
Czego więc nam potrzeba?
Przede wszystkim kurtki, która chroni przed jeszcze powiajawiącym się chłodem i w której nie będzie nam za gorąco jak nadejdą cieplejsze, słoneczne dni. Ramoneska to klasyk, który w każdej szafie znajdzie zastosowanie.
 
Spodnie, ponadczasowy jeans i coś bardziej ekstrawaganckiego, w rzucającym się w oczy koralowym odcieniu, do tego parę t-shirtów i dodatek w postaci lekkiego komina w morskim motywie. 
 
 
Jeśli każdą z tych rzeczy chcesz zobaczyć z bliska, zapraszam do recenzji, która ukaże się niedługo.
Wszystkie linki w opisie pod filmikiem.
 
 
Warto wiedzieć!
Rzeczy pokazane na filmiku aktualnie można kupić jeszcze taniej :)
 
 
 
NekropolisQueen
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar