2016-02-22

Zakończone

Konkurs Wygraj zestaw kosmetyków linii VIANEK

Serdecznie zapraszamy do kolejnego konkursu z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Tym razem do wygrania wyjątkowe zestawy pełne natury - kosmetyki linii VIANEK. Zapraszamy do konkursu.

 

 

 
Co trzeba zrobić?
 
 
Polub fanpage VIANEK : www.facebook.com/vianekpl/ oraz udziewczyn.pl
 
W komentarzach pod konkursem zamieść odpowiedź konkursową:
 
 
Ułóż krótki wierszyk ze słowami: VIANEK i Dzień Kobiet.
 
 
Co można wgrać?
 
Do wygrania mamy 5 zestawów kosmetyków nowej linii VIANEK, każdy zestaw składa się z:
 
- peeling
- żel pod prysznic
- krem pod oczy
 
 
 
Opis nagród:
 
VIANEK
NAWILŻAJĄCY KREM POD OCZY 15 ML
Lekki krem o nietłustej konsystencji nawilża i uelastycznia cienką i delikatną skórę wokół oczu. Połączenie właściwości ekstraktu z lnu oraz oleju z kiełków pszenicy gwarantuje wygładzenie, ukojenie i poprawę kolorytu. Do stosowania na dzień, pod makijaż, a także na noc, również w formie maseczki.
 
SKŁADNIKI/INCI: Aqua, Triticum Vulgare Germ Oil, Coco-Caprylate, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Glyceryl Stearate, Linum Usitatissimum Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Parfum, Dehydroacetic Acid.
 
TERMIN WAŻNOŚCI: 12 miesięcy od daty produkcji, 6 miesięcy od momentu otwarcia.
SUGEROWANA CENA DETALICZNA: 28.99 zł.
 
ODŻYWCZY ŻEL POD PRYSZNIC 300 ML
Żel pod prysznic z ekstraktem z miodunki oraz olejem z pestek moreli i rokitnikowym o działaniu odżywczym i nawilżającym. Myje łagodnie i skutecznie, otulając aromatycznym zapachem. Pozostawia po kąpieli uczucie przyjemnej czystości i świeżości. Przy systematycznym stosowaniu skóra zyskuje miękkość i gładkość, poprawia się jej koloryt i sprężystość.
 
SKŁADNIKI/INCI: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Pulmonaria Officinalis Extract, Mel Extract, Lecithin, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Hippophae Rhamnoides Oil, Panthenol, Lactic Acid, Cyamopsis
Tetragonoloba Gum, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool.
 
TERMIN WAŻNOŚCI: 12 miesięcy od daty produkcji, 3 miesiące od momentu
otwarcia.
SUGEROWANA CENA DETALICZNA: 15.99 zł.
 
ENERGETYZUJĄCO-DETOKSYKUJĄCY PEELING DO CIAŁA 150 ML
Energetyzująco-wygładzający peeling do ciała z nasionami ostropestu oraz kryształkami soli. Idealnie złuszcza martwy naskórek i zapewnia skórze prawdziwy detoks. Oliwa z oliwekoraz witamina E, dzięki swoim właściwościom nawilżają i ujędrniają skórę, a olejek eukaliptusowy pobudza ją do naturalnej odnowy. Dodający energii zapach sprawia, że masaż skóry staje się przyjemnością, a efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.
 
SKŁADNIKI/INCI: Glycine Soja Oil, Sodium Chloride, Olea Europaea Fruit Oil, Cera Alba, Glyceryl
Stearate, Silybum Marianum Seed Extract, Glyceryl Laurate, Tocopheryl Acetate, Eucalyptus Globulus
Leaf Oil, Benzyl Alcohol, Parfum, Dehydroacetic Acid, Ci 77288, Limonene.
 
TERMIN WAŻNOŚCI: 12 miesięcy od daty produkcji, 3 miesiące od momentu otwarcia.
SUGEROWANA CENA DETALICZNA: 20.99 zł.
 
 
Konkurs trwa od 22 lutego 2016 do 08 marca 2016.
 
REGULAMIN KONKURSU.
 
§ 1 Postanowienia Ogólne
 
1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „
Konkurs Wygraj zestaw kosmetyków linii VIANEK” (zwany dalej „Konkursem”).
 
1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 
1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl.
 
1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 22 lutego 2016 do 08 marca 2016 za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.
 
1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć lub zakończyć (odwołać) konkurs bez podania powodu.
 
1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.
 
§ 2 Udział w Konkursie
 
2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.
 
W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.
 
2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).
 
2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.
 
2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest:
 
Polub fanpage VIANEK : www.facebook.com/vianekpl/ oraz udziewczyn.pl
 
Ułóż krótki wierszyk ze słowami: VIANEK i Dzień Kobiet.
 
Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.
 
2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 
2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.
 
2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl
 
§ 3 Przebieg Konkursu
 
3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
 
Uczestnicy przystępując do Konkursu swoje odpowiedzi zamieszczają w komentarzach pod konkursem.
 
Komentarze należy zamieszczać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.
 
Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian 
 
3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu 
 
§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie
 
4.1. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, która zamieściła poprawną odpowiedź oraz podała najciekawsze uzasadnienie.
 
4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.
 
Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.
 
4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń)
 
.Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
 
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!
 
4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.
 
4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.
 
4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.
 
4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl
 
4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.
 
4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora 
 
§ 5 Postanowienia Szczególne
 
W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:
 
posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
 
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
 
zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.
 
poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.
 
§ 6 Reklamacje
 
6.1. Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.
 
Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.
 
6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji
 
6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.
 
§ 7 Postanowienia Końcowe
 
7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl
 
7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.
 
W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.
 
7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.
 
Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 22 lutego 2016 r.
 
 

Komentarze (51)

slena1986 (2016-03-08 23:52:59)
:)
Przyszła Wiosna - jest wczesny ranek w koszyku niesie kosmetyki Vianek. - Witajcie piękne panie, niech dzisiejszy dzień cudny się stanie. Mam dla Was prezentów bez liku w mym wiosennym koszyku. Garść uśmiechów i kosmetyki wyjątkowe, byście w Dzień Kobiet nie zachodziły w głowę jak go spędzić, czy z przyjaciółką, czy z ukochanym. W ten dzień być królowymi będzie Wam dane. Prezenty z koszyka więc weźcie i przyjaciółkom zanieście. Dzień Kobiet jak królowe świętujcie i kosmetyki Vianek dla siebie przygotujcie. One Urody Wam dodają i twarze Wasze w uśmiech przyozdabiają.
abciksimab (2016-03-08 22:50:35)
Trzy kobiety
Trzy kobiety szły po łące Roztańczonym, lekkim krokiem I wspaniałe bzy kwitnące Pożerały głodnym wzrokiem Wszystko wkoło podziwiały Rozmawiały z każdym kwiatem I uwiły VIANEK mały Wielce zachwycone światem A świat też był zachwycony Kwieciem oraz kobietami Odtąd dzień ten naznaczony By go święcić z honorami Więc dzień kobiet świętujemy by zachwycić się raz jeszcze więc uśmiechu życzyć chcemy W dzień słoneczny i dzień z deszczem :)
karolina.kiszczak@wp.pl (2016-03-08 20:03:46)
Wyjątkowy wianek
Jesteśmy piękne jak kwiaty róży i dla nas DZIEŃ KOBIET wróży, że zrobimy duży wianek, który każdy zauważy i właśnie o takim marzy.
iza_jankowska@onet.pl (2016-03-08 17:44:00)
Vianek najlepszy na dzień kobiet
Na Dzień Kobiet cudownych zapachów potrzebuję, Jednak żywych kwiatów nigdy nie przyjmuję, Szybko więdną i pełne czaru listka opadają, Wolę kosmetyki, które me piękno uwydatniają, Dary natury VIANEK dla mnie w pudełka zamyka, I już błogi uśmiech z mojej twarzy nie znika.
skorna (2016-03-08 16:17:52)
vianek
W Dzień Kobiet prezent zrobię sobie sama, dietę na chwilę porzucę i zjem dwa śniadania. Książkę przeczytam przy ciepłej czekoladzie, długie pogaduchy z kumpelą przeprowadzę. Domowym SPA się nacieszę żelem Vianek swe zmysły rozpieszczę. Taki sobie dzień marzeń zafunduję od rana, nie potrzeba mi kwiatka od żadnego Pana.
Zakochany AL (2016-03-08 03:09:39)
Vianek piękna dla ukochanej
Dlaczego kosmetyki Vianek są naj? To wspaniałości prawdziwy raj! W kremach, żelach, szamponach zamknięta skarbów natury moc niepojęta, której bezcenną wręcz zaletą jest podkreślanie jak pięknie być kobietą, więc na Dzień Kobiet Vianek w prezencie szykuję, którym ukochaną szczodrze obdaruję :) Ona z pewnością ucieszy się wielce, a wtedy radośniej zabije moje serce!
iwaaa91@interia.pl (2016-03-07 22:18:15)
iwonciaaa
VIANEK składam na twe ręce na Dzień Kobiet życzę więcej, uśmiechu, za to mniej pośpiechu. Księcia z Bajki, który do Was przypasuje pięknym Viankiem obdaruje.
boskaroska@interia.pl (2016-03-07 21:54:52)
VIANEK
Setkami dni szarych zmęczona w Dniu Kobiet jawisz mi się promienna i odmłodzona VIANEK jak laur zdobi cię zamienicie, Z nim zaczniesz lepsze, piękniejsze życie
asik wuu (2016-03-07 20:26:22)
wierszyk
Jeden dzień w roku, a dokładniej marca ósmego, Mogę czuć się wyjątkowo i wybawić na całego. Bo Dzień Kobiet zawsze z pompą obchodzę – Jest szał z przyjaciółką czy kolacje we dwoje. W tym roku jednak zamiast kwiatków w prezencie, Pragnę dostać produkty Vianek, które już mają wzięcie! Bo Vianek to dla mnie więcej niż zwykłe kosmetyki, I nie tylko w Dzień Kobiet zrobią z mym ciałem triki I to nie jest magia – niech to wiedzą wszystkie niedowiarki, A, profesjonalizm i jakość – i duma z polskiej marki. Wybór jest więc prosty –na symbiozę stawiam, I do tego każdą kobietę namawiam!
Panna.Emilka (2016-03-07 19:12:35)
Patent na Dzień Kobiet
Vianek to kosmetyki, które cenią życie w oszałamiającym wręcz rozkwicie, dlatego natury są pełne, bo przecież dla skóry to najlepsze rozwiązania na świecie, stąd i zalet nasz Vianek ma bez liku, aż brak słów w zwykłym języku. A że Dzień Kobiet blisko, zatem panowie na świetny prezent sprzedaje wam patent!
Strona komentarzy 1 z 6
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar