2015-09-28

WARTO WIEDZIEĆ

Sexy zaczyna się w głowie

 Rusza jesienna edycja projektu!
Wszystkie mamy marzenia, plany. Czemu jednak tak trudno je zrealizować? Bo czasem brakuje wsparcia, motywacji i inspiracji. Osoby, która da impuls, pomoże jasno zdefiniować cel i znaleźć narzędzia do jego osiągnięcia. Karolina Cwalina, ECPC coach, kolejny raz będzie motywować kobiety do działania i nauczy je wiary w siebie. Program obejmuje spotkania motywacyjne oraz intensywne, całodniowe warsztaty coachingowe. 
Pierwszy krok do sukcesu
Powtarzanie sobie „od jutra na pewno zacznę…”, ciągłe wymówki, łamanie własnych postanowień, usprawiedliwianie swojego braku aktywności. Zna to chyba każda z nas, ale jak z tym walczyć? Podczas spotkania motywacyjnego z coachem uczestniczki odkryją własne zasoby i poznają swoje indywidualne predyspozycje. Określą swoje prawdziwe cele i marzenia oraz drogę do nich. Przede wszystkim jednak nauczą się radzić sobie z demotywatorami. Koniec z wymówkami i usprawiedliwianiem się! Wystarczy kilka innowacyjnych metod rozwoju osobistego, aby nauczyć się automotywacji i uzyskać pełną satysfakcję z życia. 

Intensywna praca
Całodniowy warsztat coachingowy to propozycja dla kobiet, które chcą wykonać intensywną prace nad sobą. Często trudno zawalczyć o to, czego naprawdę się chce. A czy warto? Satysfakcja z sukcesu jest bezcenną nagrodą za każdy wysiłek. Z pomocą Karoliny Cwaliny uczestniczki stworzą indywidualną, wymarzoną wizję przyszłości i opracują drogę do jej realizacji krok po kroku. Uwierzą, że wszystko jest w zasięgu ich ręki. Wydaje się, że trudno pogodzić własne ambicje z rodzinnymi obowiązkami? Nic bardziej mylnego. Coach podpowie, jak budować trwałe, wartościowe relacje, nie rezygnując z własnych marzeń. 
 
True story
Karolina Cwalina, ECPC coach, wygrała z otyłością, schudła ponad 60 kg, zawalczyła o spełnienie marzeń i odniosła sukces. Uzyskała najbardziej prestiżowy certyfikat coachingowy na świecie i od 2011 roku pomaga kobietom planować i realizować ich cele.  Na swoim koncie ma ponad 800 godzin pracy z klientami, a także warsztaty, szkolenia firmowe i wystąpienia publiczne. Regularnie pojawia się jako ekspert w mediach. Zmotywowała siebie, motywuje innych. Skutecznie przekonuje, że wszystko zaczyna się w głowie. 
 
 
Spotkanie motywacyjne, 3 godziny
Terminy:  13.10, 17.11, 8.12
Miejsce: CeCe Beauty Clinic, ul. Sułkowicka 2-4, Warszawa
Cena: 49 zł
 
Warsztat, 6 godzin + przerwa lunchowa
Terminy:  17.10, 21.11
Miejsce: Nabielaka 15/1a, Warszawa
Cena: 350 zł
Informacje, zapisy: info@cchcoaching.pl

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar