2015-09-22

RECENZJE REDAKCJI

Specjalistyczne mydło antybakteryjne przeciwpotowe Balnea Barwa

Czy mydło antybakteryjne przeciwpotowe może różnić się od innych mydeł? 
Oczywiście, że tak:) 
Co wyróżnia te mydło od innych? 
O tym dowiecie się za chwilę. 

Specjalistyczne mydło antybakteryjne przeciwpotowe znajdziemy w kartonowym małym opakowaniu, który zawiera  charakterystyczny nadruk w postaci papużki, która właśnie kojarzy się z marką barwa i zapewne nie jedna z was miała do czynienia z siarkową mocą ;) 
Szata graficzna jest prosta, a przede wszystkim bardzo czytelna, informację znajdujące się na opakowaniu są bardzo pouczające tzn. wszystko co powinniśmy wiedzieć o kosmetyku dowiemy się właśnie z tego małego i niepozornego kartoniku. W kartonie znajdziemy mydełko, które jest zafoliowane. 
 
Mydełko jest koloru białego, zapach naturalnie delikatny.
Mydło bardzo dobrze się pieni i należy do mydełek bardzo wydajnych. 
Działanie:
Na pewno dobrze oczyszcza skórę ciała, nie podrażnia i nie przesusza, a więc  czym się dodatkowo różni? Neutralizuję brzydki zapach potu. Zapewne nie raz zdarzyło wam się bardzo mocno spocić i nie zbyt pięknie pachnieć...:( Na całe szczęście to mydełko pozwala nam zapobiec temu przykremu zdarzeniu właśnie, dzięki eliminacji bakterii, które są sprawką tego przykrego zapachu.  Jeśli czasami dobre antyperspiranty  to za mało, to jak najbardziej polecam wypróbowanie tego mydełka. 
 
Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar