2015-09-22

Pielęgnacja ciała

Oliwkowa regeneracja rąk

Idealne zakończenie wakacji dla naszych dłoni? Dwufazowy peeling marki Cztery Pory Roku z dodatkiem oliwy z oliwek, który odpowiednio przygotujemy skórę rąk do wchłonięcia cennych składników z oliwkowego kremu. Taki duet zregeneruje naszą skórę i nada jej wyjątkowej miękkości.
  
Dwufazowy peeling do rąk Cztery Pory Roku
Dwufazowy peeling do rąk stworzony na bazie oliwy z oliwek i soli zapewnia dłoniom intensywny masaż jednocześnie złuszczając zrogowaciały naskórek. Dzięki temu wygładza i nawilża skórę, przywracając dłoniom jędrność i elastyczność. Przed użyciem peeling należy wstrząsnąć, aż do dokładnego wymieszania składników. Następnie nanieść odpowiednią ilość na skórę rąk i masować. Po użyciu spłukać dłonie ciepłą wodą bez użycia mydła i osuszyć. Tak przygotowana skóra znacznie skuteczniej wchłonie składniki zawarte w oliwkowym kremie do rąk. 
 
Glicerynowy krem do rąk z oliwą z oliwek
Zawarta w kremie oliwa intensywnie nawilża, wygładza oraz łagodzi podrażnienia. Dodatkowo przyspiesza regenerację naskórka, a także dzięki zawartości witaminy E spowalnia procesy starzenia. Oliwa z oliwek zawiera także witaminę F - jeden ze składników bariery chroniącej skórę przed utratą wilgoci. Na zmiękczanie i regenerację dłoni wpływa także zawarta w kosmetyku gliceryna. Wystarczy wetrzeć krem w skórę kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24 godzinną ochronę. Dzięki lekkiej konsystencji produkt szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar