2015-09-06

RECENZJE REDAKCJI

Rozświetlający balsam do ciała Cztery Pory Roku

 Rozświetlający balsam do ciała Cztery Pory Roku - niech Twoja skóra przyciąga spojrzenia.

Czym najlepiej podkreślić piękną i letnią oraz naturalną opaleniznę? Złotymi drobinkami! Skoro mamy opaleniznę i drobinki przydałoby się i nawilżenie ciała oraz balsam, który szybko się wchłania i nie pozostawia  na naszej skórze tłustej warstwy.  To po co sięgnąć?

Jeśli chcesz swojej skórze nadać piękny i złocisty blask, który na skórze wygląda dosyć naturalnie tzn. nie mamy sztucznego i przesadzonego efektu to warto sięgnąć po balsam do ciała "Cztery pory roku" ponieważ jest nie tylko tani, ale i również bardzo fajnie działa. 
 
 


 
Balsam do ciała znajdziemy w typowej plastikowej butelce, w której jest 250 ml balsamu. Szata graficzna jest adekwatna do działania balsamu tzn. ma on rozświetlać nasze ciało, a jego buteleczka również posiada złocisty element ;) 
Na buteleczce znajdziemy wiele istotnych informacji na temat naszego kosmetyku. 
 
Zapach balsamu nie jest za specjalny ponieważ ani pięknie nie pachnie, ani nie śmierdzi, po prostu mamy do czynienia z chwilowym zapachem, który błyskawicznie się ulatnia. 
 
Konsystencja jest wprost wspaniała. Dlaczego? Błyskawicznie wchłania się w ciało, nie postawia tłustych plam oraz nie robi żadnych mazów.  Do tego ma dużo złocistych iskierek, które na pierwszy rzut oka mogą nam się wydawać niedostatecznie dobre na to, aby rozświetlić nasze ciało, ale nic bardziej mylnego. Kolor balsamu jest biało – złocisto - kremowy ;D

 
Działanie:
Z działania balsamu jestem bardzo zadowolona ponieważ pięknie podkreśla naszą opaleniznę delikatnym rozświetleniem. Do tego bardzo długo utrzymuje się na skórze, a nawet jest delikatnie odporny na wodę tzn. wybrałam się na basen, a przed wyjściem posmarowałam ciało właśnie o to tym złocistym balsamem, po wyjściu z wody nadal miałam iskrzące ciało ;) 
Balsam również wspomaga nawilżanie ciała i je wygładza.
Nic dodać nic ująć.
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar