2015-08-05

Włosy

Kreatywne fryzury na letnie dni!

Lato w pełnej krasie, a Ty wciąż szukasz odpowiedniej fryzury na upalny dzień? Delikatne fale, ponadczasowy kucyk, czy może drapieżne afro? Wakacje to czas, kiedy możesz dać ponieść się fantazji i wybrać jedną z pośród wielu ciekawych propozycji. Wybór należy do Ciebie. Barbara Sikora- ekspert firmy HairXtend przygotowała kilka fryzur, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę.

 

Delikatne i luźne fale dodadzą Ci wdzięku.Fale to idealna fryzura dla kobiet, które lubią czuć się kobieco i seksownie. Sekret perfekcyjnej fryzury polega na nadaniu dużej objętości włosom. Kobietom, które nie mogą się poszczycić burzą włosów z pomocą przychodzą dopinki Clip On z linii Sensi Hair, dzięki którym samodzielnie przedłużymy i zagęścimy włosy w zaledwie kilka minut. Jak wykonać takie luźne i zadziorne fale? Najprostszym sposobem będzie pofalowanie włosów prostownicą. Umyj i wysusz włosy. Wepnij dopinki Clip On Sensi Hair. Włosy podziel na kilka sekcji, podnieś do góry i podepnij spinkami. Wybierz jedno pasmo, zaczynając od dołu. Rozpocznij prostowanie pierwszego pasma, gdy będziesz w połowie owiń prostownicę w około pasma i skręcaj je w kierunku nasady włosa. Aby uzyskać skręt na pełnej długości zawijaj każde pasmo kilkukrotnie. Jeśli marzysz o delikatnym podkręceniu tylko końcówek, zawiń pasmo wokół prostownicy tylko jeden raz. Na koniec roztrzep fale palcami zwilżonymi pianką.
 
Klasyczny kucyk zawsze w modzie.Kucyki uwielbiamy wszyscy, nosimy je na co dzień, do pracy, czy na imprezę. Jest to niezwykle prosta i efektowna fryzura, która sprawdzi się w szczególności podczas upalnych dni. W tym sezonie niezwykłą popularnością cieszą się kucyki z zaczesaną grzywką do góry. Górną część włosów podziel na odpowiednie sekcje, delikatnie natapiruj, zaczesz do tyłu i zbierz w kucyk. Jeśli jesteś posiadaczką grzywki zaczesz ją do góry i podepnij wsuwkami. Na koniec spryskaj włosy lakierem.
 
Drapieżne afro dla odważnych.Fryzura afro inspirowana jamajskimi klimatami to marzenie niejednej z nas. Dzisiaj może się spełnić. Będziesz potrzebować grzebienia z metalowym szpikulcem oraz prostownicy. Umyj dokładnie włosy, wysusz. Podziel na sekcje. Wybierz cienka warstwę, nawiń na grzebień, a następnie zgrzej prostownicą. Postępuj tak z każdym pasmem. Przed przystąpieniem do zabiegu nie zapomnij spryskać włosy płynem do stylizacji na ciepło. Na koniec rozczesz włosy palcami i utrwal lakierem.
 
Niezależnie, którą opcję wybierzesz nie zapomnij o dopinkach Sensi Hair. Każda z fryzur zrobi ogromne wrażenie, pod warunkiem, że będziesz mieć odpowiednią długość i gęstość włosów. Dzięki dopinkom Sensi Hair samodzielnie przedłużysz sobie w włosy w przysłowiowe „5 minut”, bez pomocy fryzjera – mówi Barbara Sikora, expert w przedłużaniu włosów firmy HairXtend.
  
 

 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar