2015-08-05

RECENZJE REDAKCJI

Balsam ujędrniająco - nawilżający Argan Oil Eveline Cosmetics

 Balsam ujędrniająco - nawilżający Argan Oil Eveline Cosmetics - recenzja.

Moja opinia
Balsam jest umieszczony w dużej mleczno białej butli z wygodną pompką dozującą produkt. Moim zdaniem jak najbardziej trafne opakowanie. Balsam jest w kolorze śnieżno białym i jest średnio gęsty, ale szybko się wchłania w skórę i dobrze się go rozprowadza. Uważam, że zapach tego specyfiku jest nie ładny. Moim zdaniem jakoś dziwnie śmierdzi. Po kilku użyciach, stwierdziłam, że nie jestem w stanie do końca zużyć tego kosmetyku, bo po prostu cała śmierdzę i działał mi ten zapach na nerwy. W końcowym rezultacie trafił do teściowej. Mimo nieprzyjemnego zapachu ma on też swoje dobre strony, a mianowicie bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę na ciele. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustego i lepkiego filmu. Nie spowodował u mnie żadnych reakcji alergicznych. Niestety i tak z tym zapachem nie przeszedł próby. Dawałam mu kilka razy szansę, ale efekt był taki sam. Czy jestem z niego zadowolona? Niby tak i niby nie, bo dobre ma działanie, ale cała śmierdziałam i mąż mi kiedyś nawet zwrócił uwagę, że się czymś zwysmrodziłam. Także rozumiecie :)
 
Balsam kosztuje coś ok 15-16 zł. Dostępny jest w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych drogeriach. Myślę, że cena jest w sam raz, nie za drogo i nie za tanio. 
PLUSY
Dobrze nawilża
Nie podrażnia
Szybko się wchłania
nie zostawia lepkiej warstwy na ciele

MINUSY
Nieprzyjemny zapach
Nie zauważyłam efektu ujędrniania
 
Kosmetyk otrzymałam dzięki portalowi udziewczyn.pl
 
Tekst i zdjęcia:
Natalia Nastałek
kosmetycznieee.blogspot.com

Komentarze (2)

gidzia (2015-08-19 22:15:07)
super
 Też go bardzo lubię, szczególnie za dobre nawilżanie i wchłanianie na skórze, przyjemnie gładka pozostaje po nim. Ma też dużą pojemność i dobrą cenę jak na te gabaryty :) Zapach też mi w ogóle nie przeszkadza, jest naturalny po prostu.
pscolka (2015-08-06 17:33:20)
.
Dla mnie ten balsam jest rewelacyjny. Nie uczula mnie i rewelacyjnie nawilża skórę. Opakowanie jest świetne, konsystencja dobrze i szybko wchłania się w skórę. Co do zapachu to on może jest inny, ale nie jest intensywny. Po wsmarowaniu w ogóle nie czuć tego zapachu. Mi zapach w ogóle nie przeszkadza, bo jest mało wyczuwalny. Ja gorąco polecam, w szczególności dla osób z suchą, wrażliwą i alergiczną skórą.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar