2015-07-14

Twarz

Limitowana kolekcja FLOWER GARDEN OD WIBO

Wiosenne przebudzenie zwiastuje nie tylko budząca za oknem przyroda ale również nadchodzące modowe trendy. Czas więc przygotować na nie miejsce nie tylko w swojej szafie ale również w kosmetyczce. Nie może w niej zabraknąć limitowanej kolekcji FLOWER GARDEN od WIBO.
  
Wizażyści WIBO zgodnie twierdzą, ze tej wiosny powinniśmy stawiać na prostotę i świeżość. Wiosenne trendy w makijażu WIBO naszpikowane są więc soczystymi kolorami. Począwszy od subtelnych pasteli aż po limonki, pomarańcze czy fuksję. Widoczne są one szczególnie w wiosenno-letnich trendach manicure. Prawdziwe szaleństwo nie tylko kolorów, ale i zapachów gwarantują lakiery PERFUME. Uwodząc delikatnym zapachem doskonale pokrywają paznokcie kolorami lata, dopełniając tym samym wiosenno-letnie stylizacje. Aby były one jeszcze bardziej niestandardowe marka proponuje najmodniejsze w tym sezonie lakiery strukturalne GARDEN w intensywnych, energetycznych kolorach. Są one gwarantem spektakularnego efektu i trwałości. WIBO nie zapomniało również o wszystkich miłośniczkach sztucznych paznokci, specjalnie dla nich dedykuje bowiem zgrany duet lakierów FLOWER. Połączenie neonowego lakieru strukturalnego (tylko do sztucznych paznokci) z tradycyjnym lakierem w jednym. To prawdziwa kwintesencja „smaku”, estetyki i pomysłowych zdobień na nadchodzący sezon. 

 
Wiosenne trendy w makijażu to nie tylko ,,make-up no make-up” ale również alternatywnie, makijaż przepełniony wielobarwnymi refleksami. Na powiekach zagwarantują je zestawy cieni QUATTRO COLOR, w których zmikronizowana konsystencja ułatwia mieszanie kolorów i gwarantuje ich najwyższą trwałość. Dzięki zawartości protein jedwabiu nie tylko zdobią, ale również pielęgnują powieki. 
  
 
Subtelnym wykończeniem każdej makijażowej stylizacji powinny być perfekcyjnie pomalowane usta. Idealnym i wygodnym rozwiązaniem będzie pomadka do ust  w formie kredki RED ROSE LIPS, której satynowa tekstura umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację na ustach zapewniając maksymalny komfort. Również odżywia i zapewnia trwały i intensywny kolor.


 
Na kosmetyczne szaleństwo WIBO zaprasza na www.wibo.pl

Komentarze (1)

slena1986 (2015-07-21 23:51:23)
:)
 Cudne kolory!!! :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar