2015-05-22

Profilaktyka

Równowaga kwasowo - zasadowa Proszek Zasadowy Langsteiner

Proszek Zasadowy Langsteiner to suplement diety, który przywraca równowagę metaboliczną, wzmacnia siły witalne, odkwasza i oczyszcza organizm, a także dostarcza mu niezbędnych minerałów. Preparat w swoim składzie zawiera także pierwiastki śladowe i witaminy, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dostępny w formie proszku oraz tabletek.
 
Jednym z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania organizmu jest utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Najczęstszym zaburzeniem tej równowagi jest zakwaszenie organizmu. Dlaczego tak się dzieje?
 
Zakwaszeniu organizmu może sprzyjać nadwaga i brak ćwiczeń, nieodpowiednia dieta, palenie papierosów, szybkie tempo życia, stosowanie kuracji odchudzających, przyjmowanie zbyt małej ilości płynów, a także choroby zakaźne przebiegające z gorączką. Stan zakwaszenia mogą też wywołać zbyt intensywne treningi. 
 
Po czym poznać, że w organizmie zaburzona została równowaga kwasowo-zasadowa? Zakwaszenie powoduje wiele dolegliwości, mogą to być m.in.: ogólne zmęczenie, otyłość, zaburzenia snu, napięcie nerwowe, częste infekcje, zaparcia, łamliwość paznokci czy wypadanie włosów. Konsekwencją tych dolegliwości może być rozwój poważnych chorób takich jak nadciśnienie, osteoporoza, artretyzm i wiele innych. 
 
Kwas kumuluje się w przestrzeni międzykomórkowej, utrudniając dostarczanie do komórek substancji odżywczych oraz usuwanie z nich produktów odpadowych. Kwasy powodują starzenie się tkanek, zmarszczki, bóle i opuchnięcia. Organizm broniąc się przed nadmiernym zakwaszeniem kumuluje wodę i tłuszcz mając na celu zneutralizowanie powstałych toksyn.
 
Proszek Zasadowy Langsteiner zawiera alkalizujące minerały, oligofruktozę i selen. Dzięki tym starannie dobranym składnikom, preparat skutecznie neutralizuje kwasy w ludzkim organizmie. Tym samym wspomaga odżywianie i odtruwanie komórek. Błonnik występujący pod postacią oligofruktozy wywołuje dodatkowo poczucie sytości, co wspomaga odchudzanie. Selen wspomaga system immunologiczny, układ krwionośny, prawidłową czynność serca i zdolność koncentracji.
 
Stosowanie suplementu diety jest bezpieczne – nie stwierdzono żadnych niepożądanych skutków działania Proszku Zasadowego Langsteiner. Może być przyjmowany przez kobiety w ciąży, osoby cierpiące na schorzenia nerek, a także ludzi w podeszłym wieku. Zalecany jest również osobom z nadwagą, chorobami reumatycznymi, diabetykom oraz sportowcom.
 
Dawkowanie:
Raz dziennie, przed snem czubata łyżeczka Proszku Zasadowego Langsteiner rozpuszczona w 250 ml płynu lub 1 tabletka dziennie. 
 
Cena: ok. 24-28 zł
Producent: 
LANGSTEINER sp. z o.o.
 
Produkty dostępne w aptekach i sklepach medycznych na terenie całego kraju.
 

Komentarze (2)

gosia (2015-10-09 10:54:07)
Proszek Langsteiner
Ja też stosuje od niedawna (raczej nieregularnie, bo czasami zapominam) ale mam teraz mniejszy problem z utrzymaniem wagi. Do tej pory było tak, że musiałam na prawdę intensywnie ćwiczyć, aby nie przytyć. I o ile latem nie było problemu to jesienią i zimą przybywało mi kilka kilo. Na szczęście proszek trochę mi w tym pomaga. Plus dodatkowa korzyśc, że dbam przy okazji o swoje zdrowie.
Kamila (2015-09-14 14:10:43)
Proszek zasadowy
Własnie niedawno skończyłam pierwsze opakowanie, dowiedziałam się o tym specyfiku z tego bloga. Po miesiącu waga pokazuje minus 2 kilo a wyniki badań są wyraźnie lepsze :) mam zamiar trzymać tak dalej.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar