2015-05-18

Twarz

Pulanna Bio Gold Cleansing Milk mleczko oczyszczające ze złotem

Nowatorska, hypoalergiczna formuła, składniki pochodzenia naturalnego oraz ciekawa i elegancka szata graficzna opakowania to odpowiedź na potrzeby nowoczesnej, świadomej swoich wyborów kobiety. Bio Gold Cleansing Milk to kolejny z serii kosmetyków naturalnych ze złotem polskiej marki Pulanna.
 


Oczyszczanie skóry to najważniejszy element  codziennej pielęgnacji. Przez skórę wydalane są produkty przemiany materii. Kurz, brud, sebum i pozostałości makijażu mogą być przyczyną zatkania porów, zapaleń i infekcji. Utrzymanie skóry w idealnej kondycji możliwe jest tylko dzięki właściwej codziennej pielęgnacji. Pulanna stworzyła naturalny kosmetyk Bio Gold Cleansing Milk, który nie tylko oczyszcza, ale również pielęgnuje cerę.  

Siła składników
Bio Gold Cleansing Milk zawiera płatki 24-karatowego złota, wyciąg z korzenia żeń-szeń i ekstrakt z płatków nagietka. Dobroczynne działanie złota na skórę jest powszechnie znane. Głównym jego zadaniem jest odmładzanie i rewitalizacja naskórka, dodanie cerze promiennego, zdrowego blasku. Wyciąg z korzenia żeń-szenia ma silne działanie antyoksydacyjne i regenerujące. Ekstrakt z płatków nagietka to antidotum na wszelkie stany zapalne skóry, ma szerokie działanie przeciwzapalne oraz łagodząco-kojące.
 
Nie tylko oczyszczanie
Bio Gold Cleansing Milk doskonale oczyszcza skórę z nadmiaru wydzieliny łojowej, kurzu i pozostałości makijażu. Dzięki swojemu składowi nie powoduje uszkodzenia płaszcza hydrolipidowego skóry, substancje myjące usuwają jedynie zanieczyszczenia, a jednocześnie rozpoczyna się proces pielęgnacji i nawilżania naskórka, następuje wstępne pobudzenie procesów metabolizmu i regeneracji. Kosmetyk jest bardzo delikatny i ma przyjemny zapach. Polecany do każdego rodzaju skóry.

 
 
Cena: ok. 25 zł
Dostępność;  Drogerie Dayli, apteki DOZ.pl, indywidualne drogerie i sklep internetowy http://pulanna.com.pl
Pojemność: 90 g
 
Informacja o marce:
PULANNA Spółka z o. o. w obecnej formie organizacyjno-prawnej działa na  polskim rynku kosmetycznym już od 2000 roku. Jednakże nazwa PULANNA i kosmetyki tej marki znane są w Polsce i rynkach od 20 lat. PULANNA jako jedna z pierwszych firm kosmetycznych rozpoczęła import i budowę sieci sprzedaży kosmetyków naturalnych na rynku polskim. Od chwili rozpoczęcia działalności zainteresowania firmy skupiają się na produktach naturalnych.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar