2015-05-13

WSPIERAMY AKCJE

Kampania Narodowe Piękno - wszystkie Polki są piękne

Tylko 6% Polek uważa się za piękne, a aż 59% za przeciętne - a jak Ty się czujesz?Marka Dove konsekwetnie od 2012 roku przełamuje stereotypy postrzegania kobiet oraz mówi o samoakceptacji. W tym roku marka Dove stawia na Polki i zachęca się je do ujawnienia swojego prawdziwego piękna!11 maja rusza wielka kampania skierowana wyłącznie do nas! Polki mają głos! Wreszcie będą usłyszane i zauważone! Mają możliwość powiedzieć – jestem piękna! Zwrócą uwagę na swoje
atrybuty, które nie koniecznie związane są z wyglądem! Polki mają szansę przyłączyć się do akcji NaroDove Piękno!
 
Wystarczy wejść na stronę www.idoveyou.pl/narodovepiekno i wyrazić swoją aprobatę dla kampanii klikając przycisk „popieram”. Każdy głos poparcia jest liczony i przyczynia się do zwiększenia ogólnej liczby osób, które w całej Polsce dołączą do akcji.
 
Masz pomysł na manifest? Chcesz rozwinąć hasło „Jestem piękna, bo...” i zdradzić Polkom swój sposób na piękno – zaprojektuj swój T-shirt i pokaż jak Ty interpretujesz ideę akcji. Niech inspiracją dla Ciebie będzie manifest ambasadorki kampanii- Doroty Wellman:
 
• Jestem piękna, bo lubię i akceptuję siebie
• Jestem piękna, bo jestem sobą i znam swoją wartość
• Jestem piękna, bo jestem mądra i zaradna
• Jestem piękna, bo jestem Polką
• Jestem piękna, bo jestem optymistką i kocham życie
 
Spośród osób, które dołączą do akcji codziennie marka Dove będz ie losować 85 T-shirtów z manifestami. Osoby, którym nie uda się wygrać będą miały możliwość zakupu T -shirtu w sklepie internetowym.
 
Kampania NaroDove Piękno - wszystkie Polki są piękne!

Komentarze (2)

Boźena (2015-05-17 19:08:35)
Piękno
 Ja to wiem, ale wstdzę się mówić o tym na głos!!!
Ola (2015-05-17 10:00:09)
Piękno
Witam Jestem 35 letnią kobietą i nigdy nie uważałam się za piękność ale zawsze czułam że się podobam mężczyznom. Dziś choruję na raka, nie mam włosów. I dziś właśnie czuję się piękna i wiem że jestem wartościowa. pozdrawiam wszystkie Panie- JESTEŚCIE PIĘKNE
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar