2015-05-11

WARTO WIEDZIEĆ

Law Business Quality zaprasza na IV edycję spotkań dla kobiet

Redakcja magazynu Law Business Quality zaprasza na IV edycję wyjątkowych spotkań dla kobiet w ramach Akademii Law Business Quality. To kameralne spotkania (do 15 pań), podczas których w miłej rodzinnej atmosferze odpoczniesz w ekskluzywnym SPA oraz spotkasz z najlepszymi coachami i trenerami biznesu.

 – Uważam, że brakuje obecnie tego typu wydarzeń, gdzie kilkanaście nieznanych sobie ludzi przez kilka dni potrafi zawiązać przyjaźnie, mieć wspólną wizję i nawiązać kontakty biznesowe. Połączenie relaksu z serią wykładów pomaga oderwać się od codzienności i pozwala wnieść do swojego życia coś nowego - tak ostatnią edycję wspomina Jarosławna Łasut z Krakowa. 
 
– Bardzo fajne spotkanie zarówno pod względem merytorycznym, jak i towarzyskim. Grupa kobiet bardzo otwarta, przyjazna, przejawiająca chęć nawiązania relacji towarzysko-biznesowych. Osoby mocno zorientowane na swój rozwój, słuchające, udzielające się podczas warsztatów. Cykl spotkań bardzo ważnych i uzasadnionych w rozwoju zawodowym. Organizacja warsztatów na bardzo wysokim poziomie. Różnorodna tematyka, mocno przemyślana. Widać cel w organizowaniu takich warsztatów i pozytywny odbiór przez grupę - uważa Monika Majewska, dyrektor marketingu, PR i e-commerce, uczestniczka edycji w Krakowie. 
 
Jeśli chcesz poznać wyjątkowe kobiety, spędzić czas w gronie pań, które stawiają na własny rozwój - dołącz do nas i weź udział w IV edycji Akademii, która odbędzie się 22-24.05.2015 w pięknym Hotelu & SPA Wieniawa na Pomorzu. 
 
Wśród prelegentów m.in. Anna Urbańska, Monika Staniecka, Anna Szubert, Ilona Adamska. Panie opowiedzą o tym, jak skutecznie zarządzać swoim czasem w biznesie, jak zwiększyć swoją efektywność, by nie zmarnować już ani minuty swojego życia, jak budować własną markę. Będzie coś z psychologii koloru - kolor jako źródło wsparcia w biznesie. 
 
Zapisy: info@idmedia.pl lub redakcja@magazynlbq.pl
 
Cena: 350zł (obejmuje warsztaty, 2 noclegi, śniadania, 1 kolację, darmową strefę wellness).

Termin wyjazdu: 22-24.05
  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar