2015-05-09

Kolekcje ubrań

Kolekcja WAVY LINE RINA COSSACK

Kolekcja WAVY LINE RINA COSSACK na sezon SS2015 to połączenie mocnych kolorów z prostą formą i przestrzennymi falbanami.
 Wszystkie sylwetki utrzymane są intensywnych kolorach. Soczysta zieleń, energetyczny róż i odcienie kobaltu tworzą wyrazistą gamę kolorystyczną. Klasyczne kroje, takie jak ołówkowa czy trapezowa sukienka są połączone z przestrzennymi aplikacjami w formie falban. Nadaje to projektom oryginalnego charakteru. Wszystkie cięcia w kreacjach i linie aplikacji zostały ułożone w taki sposób by podkreślać kobiecą sylwetkę. W propozycjach znajdziemy także bardzo modne w tym sezonie spodnie dzwony zestawione z prostymi topami. Alternatywą dla dzwonów jest trapezowa  lub ołówkowa spódnica za kolano. Na wieczorowe wyjścia i koktajle RINA COSSACK proponuje zwiewne długie suknie lub spódnice, uszyte z jedwabiu.
 
Inspiracją do powstania kolekcji jest połączenie dwóch odsłon kobiecej natury. Zwariowanej, energicznej, będącej ciągle w ruchu kobiety, która ceni oryginalność projektu, lekkość tkanin i swobodę poruszania się, oraz kobiety spokojnej i eleganckiej, dla której liczy się styl i ponadczasowość. Kobiety wybierają różne propozycje w zależności od sytuacji. Lecz to co je łączy, to pragnienie by zawsze czuć się wyjątkowo.
 
Sesja zdjęciowa:
Zdjęcia: Marcin Urban Photography
Modelka: Karolina Hennig
Make-up & włosy: Emi Noremberg Make Up Artist
Producent: Justyna Żmijewska
Biżuteria: Lilou
Buty: Badura
 
Kolekcja RINA COSSACK na sezon SS 2015 jest już dostępna w RINA COSSACK Atelier przy placu Konstytucji 5 m.13 w Warszawie, a wkrótce będzie ją można kupić także w butiku online.


 Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar