2015-04-14

Paznokcie

Nowe odżywki do paznokci GOLDEN ROSE

4 IN ONE COMPLETE CARE to wszechstronna odżywka do paznokci. Uelastycznia płytki, czyniąc je bardziej odpornymi na łamanie i rozwarstwianie. Bogata formuła wzmacniająca wpływa na procesy twardnienia keratyny, poprawiając wygląd paznokci już po 4 tygodniach regularnego stosowania. 
 

Zaawansowana receptura zawiera podwójną porcję kompleksu witamin (A, E, C, F), ekstraktów roślinnych (aloes, cytryna, grejpfrut, granat, żeń-szeń) i olejku z pestek winogron.  
 
4 IN ONE COMPLETE CARE można stosować na 3 różne sposoby:
 • stosowany na niepomalowanych paznokciach jako odżywka zapewnia im wysoki połysk i zadbany wygląd – najlepiej wtedy nałożyć dwie warstwy preparatu; 
 • stanowi podłoże pod manicure − zapobiega zabarwianiu się paznokci od lakierów o ciemnych kolorach(jedna warstwa); 
 • nałożony na lakier do paznokci jako top coat – nadaje mu połysk i zapewnia dłuższą żywotność (jedna warstwa).
 
BLACK DIAMOND HARDENER to nowa odżywka z cząsteczkami czarnego diamentu, który zapewnia paznokciom większą twardość i wytrzymałość. Zawiera podwójną ilość mikrocząsteczek diamentu oraz składników utwardzających. Tworzy na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę, zapewniając tym samym trwałe wzmocnienie osłabionych paznokci. 
 
Preparatu BLACK DIAMOND HARDENER można używać na 2 różne sposoby:
 • stosowany na niepomalowanych paznokciach jako odżywka zapewnia im mocne utwardzenie – należy regularnie nakładać dwie warstwy preparatu; 
 • stanowi podłoże pod manicure − zapobiega odpryskiwaniu lakieru (jedna warstwa). 
 
CUTICLE REMOVER GEL delikatnie złuszcza i odbudowuje skórki wokół paznokci dzięki cząsteczkom mineralnym oraz składnikom odżywczym i nawilżającym. Delikatnie złuszcza suche skórki, a dzięki cząsteczkom mineralnym nadaje świeży wygląd paznokciom. 
 
Specjalna formuła, zawierająca komórki macierzyste róży, słodki olejek migdałowy,  kompleks tłuszczów i peptydy na bazie keratyny zapewnia wygładzenie i zdrowy wygląd skórek i paznokci. Dzięki CUTICLE REMOVER GEL cienką skórkę przy paznokciach możemy zlikwidować, odsuwając ją delikatnie, bez konieczności wycinania. 
 
MEGA SHINE TOP COAT przedłuża trwałość lakieru i nadaje połysk paznokciom. Specjalna formuła tworzy na pomalowanym paznokciu twardą gładką warstwę znacząco przedłużającą trwałość i blask pomalowanych paznokci. Zapewnia zachowanie połysku i koloru oraz trwale zabezpiecza przed odpryskiwaniem. 
 
MEGA SHINE TOP COAT można stosować na 2 sposoby: 
 • nakładany na lakier dwa razy w tygodniu, pomiędzy kolejnymi zabiegami manicure, zabezpiecza paznokcie, przedłuża trwałość lakieru i ożywia połysk koloru, a dzięki zawartemu w nim filtrowi UV zapobiega rozjaśnieniu i żółknięciu paznokcia; 
 • stosowany bezpośrednio na paznokcie nadaje im naturalny, błyszczący wygląd.
 •  
NAIL & CUTICLE BEAUTY OIL nadaje miękkość skórkom i zapewnia  gładkie paznokcie  dzięki wyjątkowemu bogactwu składników roślinnych o działaniu nawilżającym i odżywczym (wyciąg z pestek słonecznika, winogron, awokado, słodki olejek migdałowy), oliwie i witaminie E. Szybko wchłaniająca się beztłuszczowa formuła preparatu chroni warstwę paznokcia i regeneruje ją oraz zapewnia miękkość i gładki wygląd skórek.
 
NO MORE BITE to preparat, który ma przeciwdziałać obgryzaniu paznokci i stymulować ich wzrost. Kuracja „odwykowa” jest tym łatwiejsza, że preparat ma gorzki smak, co skutecznie niweluje chęć skubania paznokci i skórek wokół nich. Tworzy niepodlegającą żółknięciu, błyszczącą warstwę. Dzięki zawartości witaminy E, B5 i składników roślinnych (pokrzywa, algi, czosnek) odżywia i przyspiesza wzrost paznokcia. Może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.
 
 
OXYGEN NAIL GROWTH to preparat do pielęgnacji paznokci, bogaty w antyutleniacze i komórki macierzyste jabłka, które przyśpieszają wzrost płytek i zwiększają ich wytrzymałość. Odżywia paznokcie i pomaga poprawić ich wygląd. Bogata formuła opatentowanych składników wpływa na wzmocnienie paznokci i zabezpiecza je przed pękaniem, złamaniem i rozdwajaniem już po 4 tygodniach regularnego stosowania. 
 
Innowacyjna formuła preparatu zawiera:
 • zaawansowany kompleks komórek macierzystych jabłka, 
 • przenikalne cząsteczki tlenu, 
 • naturalne antyutleniacze, 
 • witaminy (A, C & E), 
 • składniki odżywcze (ekstrakt z alg, wyciąg z pestek słonecznika, minerały morskie, ekstrakt kasztanowca), 
 • składniki nabłyszczające,
 • filtry UV, które chronią paznokcie przez odbarwieniami.
 
OXYGEN NAIL GROWTH – można stosować na 2 sposoby:
 • nakładać na czyste i niepomalowane paznokcie dwie warstwy raz na tydzień – jako odżywkę, która przyspieszy wzrost paznokci i da efekt zadbanych dłoni;
 • nałożyć jedną warstwę jako bazę pod lakier chroniącą paznokcie.
 
 
SMOOTHING  BASE NAIL FOUNDATION to preparat z kompleksową, zaawansowaną formułą składników mineralnych oraz  roślinnych komórek macierzystych, która zapewnia aksamitny i gładki wygląd paznokci:
 • dzięki zawartości minerałów zakrywa w jednej chwili rysy i niedoskonałości na powierzchni paznokci; 
 • zaawansowana formuła opatentowanych składników zawierających antyutleniacze, witaminy (E, C), komórki macierzyste róży i gruszki wspiera procesy anty-utleniania i zatrzymuje przedwczesne ubytki keratyny; 
 • pokrywa przebarwienia i zażółcenia paznokcia; 
 • nadaje im zdrowy wygląd;
 • zapewnia gładką warstwę i przedłuża trwałość nałożonego lakieru.
 
SMOOTHING BASE NAIL FOUNDATION można stosować na 2 różne sposoby:
 • nakładać na czyste i niepomalowane paznokcie dwie warstwy raz na tydzień – jako odżywkę, która przyspieszy wzrost paznokci i da naturalny efekt zadbanych dłoni;
 • nałożyć jedną warstwę jako bazę pod lakier chroniącą paznokcie i wyrównującą ich powierzchnię.
Cena: ok. 12,90 zł
Opakowanie: 11 ml
 

Komentarze (1)

hansia (2015-06-15 16:45:14)
re
Odżywka jak najbardziej, ale new nails - używam od dłuższego czasu, faktycznie paznokcie mocno ożywione, w znacznie lepszej kondycji, bardzo się poprawiły. W sumie nawet trudno było oczekiwać aż takiej przemiany - teraz są całkiem inne!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar