2015-03-25

Nowinki

Castingi dla modelek z Paprocki&Brzozowski w Galerii Jurajskiej

Ten konkurs otwarł drogę do kariery m.in. Gisele Bundchen i Alessandrze Ambrossio, teraz pora na dziewczyny z Częstochowy! Już w najbliższą sobotę w Galerii Jurajskiej odbędzie się wielki casting do konkursu dla modelek The Look Of The Year. Kandydatki na gwiazdy wybiegów oceniać będzie m.in. duet projektantów Paprocki&Brzozowski.
 


 
 
Paprocki&Brzozowski fot. Paprocki&Brzozowski Serwis Prasowy
 

Zostań top modelką
 
Marzysz o karierze modelki? Przyjdź w sobotę na casting do The Look of The Year do Galerii Jurajskiej. W zeszłym roku to właśnie w tym centrum handlowym organizatorzy tego najstarszego na świecie konkursu dla modelek znaleźli zwyciężczynię. Teraz pojawia się szansa, żeby powtórzyć sukces częstochowianki Oli Kielan.
 
 
 
Na casting może zgłosić się każda dziewczyna pomiędzy 15 a 22 rokiem życia, mająca przynajmniej 174 cm wzrostu i marząca o pracy w modelingu. Predyspozycje przyszłych modelek oceniać będą w tym roku m.in. duet projektantów Paprocki&Brzozowski, zwyciężczyni zeszłorocznej edycji Ola Kielan oraz Igor Włodarczyk, przedstawiciel biura The Look Of The Year.
 
 
 
Spotkają znanych projektantów
 
Kandydatki na modelki będą musiały zaprezentować się m.in. w kostiumach kąpielowych oraz w mini pokazie, w którym założą ubrania projektu Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Liczyć będzie się także znajomość świata mody oraz to „coś” w urodzie.
 
 
 
Dziewczyny wybrane w częstochowskich eliminacjach wezmą udział w ogólnopolskich etapach konkursu. Zwyciężczynię poznamy na przełomie sierpnia i września podczas gali finałowej konkursu. Udział w castingu jest bezpłatny.
 
 
 
- To konkurs, który otwiera wiele drzwi, zarówno na polskie jak i zagraniczne wybiegi, jest również przepustką do świata fotomodelingu. W zeszłym roku do ogólnopolskich etapów dostało się aż 8 dziewczyn z Częstochowy. Wygrała również częstochowianka. Warto więc spróbować swoich sił - zachęca Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.
 
 
 
The Look of The Year to jeden z najpopularniejszych konkursów otwierający dziewczynom drogę do kariery modelki.  Zwyciężczynie konkursu pracowały m.in. dla takich projektantów jak Roberto Cavali, KENZO, Victoria Bechkam, Calvin Klein i Lorenzo Liva. W konkursie brały udział m.in. najlepiej zarabiająca dziś modelka na świecie - Gisele Bundchen, aniołek Victoria Secret’s Alessandra Ambrossio oraz niezwykle popularna we Włoszech polska modelka i aktorka Kasia Smutniak,.
 
 
 
Casting potrwa w godz. od 13 do 19.
 
Udział w nim jest bezpłatny.The look of the year fot. Galeria Jurajska

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar