2015-03-23

Oczy

Wiosenna stylizacja oka z Salon Perfect

Idealnie rozdzielone, długie, zalotnie wywinięte i uwodzicielsko czarne - takie powinny być Twoje rzęsy tej wiosny. Ten modny efekt uzyskasz stosując rzęsy Salon Perfect. W szybki i prosty sposób pomogą Ci stworzyć wyrazistą oprawę oczu, a spojrzeniu nadadzą głębi i intensywności. Perfekcyjny look dopełnią starannie wymodelowane brwi. 

 
 
PERFECTLY GLAMOROUS DEMI WISPIES BLACK - artystycznie wystylizowane, szerokie paski rzęs zarówno na specjalne okazje jak i na co dzień. Zewnętrzne krawędzie rzęs charakteryzują się większym zagęszczeniem, co sprawia wrażenie "kociego oka".
Cena detaliczna – 19,99 zł
 
PRESS ON NATURAL 110 BLACK - rzęsy na samoprzylepnych paskach, które charakteryzuje  duża gęstość włosków i piękne podkręcenie. Podkreślą naturalne spojrzenie.
W zestawie dodatkowy pasek kleju 
Cena detaliczna – 29,99 zł

PERFECTLY INDIVIDUAL FLARE STARTER KIT - zestaw kępek, które pozwalają modelować oko zależnie od potrzeb. Zastosowane na środku długości linii rzęs optyczne otwierają i powiększają 
oko. Przyklejone do zewnętrznego kącika podnoszą opadającą powiekę, zapewniając efekt uwodzicielskiego spojrzenia.
W zestawie: paletka rzęs kępek COMBO-różnych długości: krótkie, średnie, długie + pęseta punktowa+ klej do kępek 2ml bezbarwny + zmywacz kleju.
Cena detaliczna – 49,00 zł

 
BROW POWDER AND STENIL COMBO - zestaw do modelowania i korygowania kształtu brwi. Pozwala nadać pożądany kształt brwi, zagęścić je i podkreślić ich kolor, gwarantując przy tym  naturalny efekt. Zawiera cień do brwi 2,3g z pędzelkiem do precyzyjnego nakładania produktu i  cztery wzory kształtów brwi. Szablony pomagają w stworzeniu idealnego kształtu brwi i skracają czas potrzebny na dokładne ich wyregulowanie. Szablony służą do wielokrotnego użycia, świetnie sprawdzają się przy zabiegach depilacji i henny.
Cena detaliczna – 24,99 zł


 
 
Dystrybutor - a.i. Polska
Dostępne w drogeriach Hebe 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar