2015-03-11

PATRONATY

EKO KOSMETYKI NA WIOSNĘ!

 Marcowe warsztaty z tworzenia EKO-KOSMETYKÓW w Splocie Artystycznym
Czy wiecie jak zrobić ekologiczny, w 100% naturalny krem do twarzy? Taki co nie podrażni, nie uczuli - za to cudownie będzie pielęgnował naszą delikatną skórę? Lub zmysłowo pachnące mydełko?
Na te oraz inne EKO-pytania odpowiemy już w najbliższy weekend, 14-15 marca. EKO-warsztaty w Splocie Artystycznym to pielęgnacja tworzona w zgodzie z naturą i prawdziwy RAJ DLA ZMYSŁÓW! 
Stosowanie EKO-kosmetyków nie jest już luksusem, ale coraz częściej koniecznością. Są bezpieczne dla skóry, a poza tym dostarczają zmysłom prawdziwej przyjemności… 


 
 
W programie:
 
„Sztuka Mydlana” 
Na warsztacie poznasz alchemię mydła przepełnioną zapachem i kolorami natury. Nauczysz się sposobów wykonywania artystycznych mydeł. Przekonasz się jak łatwo stworzyć mydło, które nie tylko wspiera nasze zdrowie, ale także urzeka swoim apetycznym wyglądem. To przydatna i piękna rzecz do Twojego domu, a jednocześnie wspaniały pomysł na prezent!
 
 
„EKO sTWARZanie” - stwórz własny, naturalny krem do twarzy
Zapraszamy wszystkie Miłośniczki przyjemności, natury, zdrowia i dobrej zabawy!
Do produkcji domowych kosmetyków będziemy używać wyłącznie naturalnych produktów wysokiej jakości. Wykonane na warsztatach kosmetyki zabierzesz ze sobą. Uczestnicy tworzą 2 różne kremy do twarzy oraz płyn do demakijażu, uczą się jak wykonać tonik do twarzy i maseczki.
 
Na warsztatach:
  • dowiesz się, dlaczego warto zamienić kupowanie kosmetyków w sklepach na samodzielne tworzenie naturalnych kosmetyków, poznasz substancje, które mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia i należy ich unikać kupując gotowe kosmetyki 
  • nauczysz się, jak krok po kroku zrobić eko-krem dopasowany do Twojego rodzaju cery (stworzysz i zabierzesz ze sobą 2 kremy, oparte na różnych składnikach) 
  • poznasz tajniki tworzenia prostym sposobem znakomitego toniku i płynu do demakijażu 
  • dowiesz się, gdzie nabywać dobrej jakości produkty do tworzenia własnych kosmetyków 
  • ponadto poznasz uzdrawiającą moc niektórych ziół, otworzy się przed Tobą bogaty świat olejów zimnotłoczonych wraz z ich cennymi właściwościami. Przekonasz się jak wiele produktów i roślin, które masz wokół siebie, możesz wykorzystać do poprawienia kondycji Twojej cery. 
TERMINY: 
„Eko stwarzanie”- czyli stwórz własny, naturalny krem do twarzy
14 marca 2015, godz. 10:00 – 16:00 
Więcej o warsztacie: 
http://www.splotartystyczny.pl/events/event/eko-stwarzanie-czyli-stworz-wlasny-naturalny-krem-do-twarzy/
 
Eko kosmetyki - „Sztuka Mydlana”
15 marca 2015,  godz. 10:00 – 16:00
Więcej o warsztacie: 
 
 
 
Zapisy: www.splotartystyczny.pl
SPLEĆ się z nami: https://www.youtube.com/watch?v=-CVPoq_9m98

Poflirtuj z marzeniami! 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar