2015-03-04

WARTO WIEDZIEĆ

Zrób sobie prezent, zgłoś się na Dzień Kobiet Biznesu!

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza przedsiębiorcze panie na specjalnie przygotowane dla nich warsztaty dotyczące prowadzenia własnej firmy.
 


Twoja Inicjatywa
Twoja Inicjatywa

 
- Coraz więcej aktywnych zawodowo kobiet to osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Przekonujemy się, że kobiety są bardzo przedsiębiorcze i kreatywne w biznesie. Panie, o wiele chętniej niż mężczyźni, dążą do samodzielności i potrafią wykorzystać sprzyjające okoliczności, by budować własny biznes – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!
 
Kobiety mają potrzebę rozwoju. Chcą się dokształcać, aktualizować wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje. Symboliczny tulipan czy pudełko czekoladek ofiarowane na Dzień Kobiet tego nie zapewnią. Dobre szkolenie – owszem!
 
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom przedsiębiorczych pań, Fundacja Twoja Inicjatywa! organizuje 18 marca w Warszawie Dzień Kobiet Biznesu.
 
Jest to spotkanie z cyklu Biznes po Godzinach, na którym poruszone zostaną takie tematy jak: efektywne zarządzanie czasem, czy kreowanie wizerunku. Panie przekonają się również, jak wiele może zdziałać siła własnej motywacji, oraz dowiedzą się, jak pozyskać środki unijne, które mogą pomóc spełnić marzenia o własnej firmie. 
 
Pretekstem do zorganizowania spotkania tylko dla pań jest oczywiście Międzynarodowy Dzień Kobiet. Warto, by w tym czasie każda aktywna i przedsiębiorcza kobieta, sama zrobiła sobie prezent, który z pewnością przyniesie wiele korzyści.
 
- Warsztaty przygotowane są z myślą o przedsiębiorczych kobietach, zarówno tych planujących swój pierwszy biznes jak i tych, które chcą efektywnie rozwijać istniejące już firmy. Networking w przyjaznej atmosferze oraz duża dawka niezbędnej wiedzy to nasz prezent na Dzień Kobiet. Mam nadzieję, że będzie to nowa stała data w kalendarzu każdej businesswoman. – mówi Katarzyna Wicha, koordynator Fundacji Twoja Inicjatywa!
 
Warsztaty odbędą się 18 marca w godzinach 17.00-20.30 w Warszawie, w Dago Centrum przy Rondzie ONZ (Rondo 1). 
 
Na uczestniczki spotkania czekają liczne niespodzianki, m.in.: 3 „Poradniki na Obcasach” od wydawnictwa Lingo, 3 książki „Ona w jego oczach” od Ilony Adamskiej, 3 książki „To Twoja firma” 12 kroków do sukcesu od Tax Care.
 
Program spotkania, dodatkowe informacje i rejestracja dostępne na stronie: 
 
Liczba miejsc ograniczona!

 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar