2015-02-24

DZIECIAK

Atrakcyjna, owocowa przekąska dla każdego malucha

FRUPP to pierwsze dostępne na rynku całkowicie naturalne, pyszne i zdrowe batoniki zrobione ze świeżych owoców. Świetnie sprawdzą się jako wygodna przekąska podczas zajęć w szkole lub w czasie zabawy. Nie zawierają sztucznych dodatków, soli, konserwantów ani tłuszczu. To po prostu owoce! Batoniki FRUPP dostępne są w trzech smakach: orzeźwiającej wiśni, apetycznej maliny i świeżej truskawki. 
  
Produkt jest świetnym pomysłem na pyszną, naturalną i lekką przekąskę dla najmłodszych. To alternatywa dla niezdrowych, kalorycznych i pozbawionych wartościowych składników słodyczy 
i słonych przegryzek, które kuszą dzieci ze wszystkich stron. FRUPP pełen jest witamin i składników odżywczych, można go chrupać o każdej porze dnia. 
 
To pierwszy taki produkt na rynku. Sprawdzi się jako świetna przekąska nawet tuż przed obiadem – nie obciąży żołądka dziecka pustymi kaloriami, a jednocześnie dostarczy niezbędnych witamin i składników odżywczych. Dzięki temu nawet zaraz po schrupaniu batonika FRUPP dziecko nie straci apetytu na normalny posiłek.

Batoniki FRUPP powstają dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii – świeże owoce poddawane są suszeniu sublimacyjnemu, czyli liofilizacji. Liofilizacja jest nowoczesną metodą pozwalającą najlepiej zachować witaminy i inne związki prozdrowotne. Do wyprodukowania 
1 kg batonów wykorzystuje się nawet 2,5 kilograma świeżych owoców. 
 
FRUPP - baton wiśniowy zawiera w sobie 6% błonnika, który usprawnia pracę przewodu pokarmowego. W jednym batoniku kryje się jedynie 35 kalorii.
 
W malinowej przekąsce FRUPP kryje się jeszcze więcej błonnika – aż 15%. Jeden batonik to zaledwie 37 kalorii.
 
Truskawkowy FRUPP to 8% błonnika i tylko 37 kalorii.
 
Batoniki FRUPP dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.
 
Cena: 2 zł/szt. Producent/dystrybutor: Celiko SA
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar