2015-02-23

Pielęgnacja ciała

Domowe SPA potrzebne od zaraz - weź udział w konkursie!

Wielkie kompleksy i salony SPA są coraz bardziej popularne. Nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd w środku tygodnia roboczego, dlatego warto zastanowić się nad samodzielną aranżacją wnętrza. Twoja łazienka w końcu również może przynieść dużo błogich chwil!

Domowe SPA jest w zasięgu Twojej ręki. Wcale nie musisz wydawać wielu pieniędzy, by zrelaksować się w zimowe wieczory! Weź udział w konkursie Laboratorium Kosmetycznego Joanna i Goodies.pl, w którym do wygrania są kosmetyki, szczotki Tangle Teezer i świece Yankee Candle.
  
Jak się przygotować do domowego SPA?
Przede wszystkim zastanów się, co mogłoby przynieść Ci chwilę relaksu. Co najlepiej Cię wycisza? Uspokaja? Jedni potrzebują muzyki klasycznej, inni wolą wsłuchać się w odgłosy natury. Zwróć uwagę na każdy element, ponieważ te drobne rzeczy będą składać się na efekt końcowy. Prócz aranżacji wnętrza, do której niezbędne będą między innymi świece, kadzidełka i miękkie poduszki, zwróć uwagę na kosmetyki. Do zabiegów mogą przydać się różnorodne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp oraz włosów. Zbierz je wszystkie w jednym miejscu tak, by w trakcie relaksu nie przejmować się, że coś zostało pominięte. Domowe SPA nie może się też obejść bez miękkich ręczników i szlafroka, który otuli Twoje ciało. Zrób dosłownie wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak w niebie!
 
Jakie zabiegi warto wykonać?
Tak naprawdę wszystko zależy od preferencji i indywidualnych potrzeb. Jeśli na co dzień spędzasz dużo czasu pielęgnując włosy, domowe SPA może być świetnym sposobem, by poświecić się nawilżeniu ciała. W tym celu świetnie sprawdzą się Oleje Świata. Do wyboru masz olejek arganowy, olejek makadamia oraz olejek migdałowy, każdy z nich ma zupełnie inny zapach i właściwości, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Preparaty są uniwersalne i sprawdzą się nie tylko w celu przywrócenia gładkości skóry, ale również jako olejki do masażu. Prócz tego wykonaj zabiegi pielęgnujące dłonie oraz stopy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar