2015-02-22

Buty

Medialny pokaz marki Nessi Kolory miasta

Nie jest tajemnicą, że buty Nessi  mają liczne grono zwolenniczek. Wiele z nich to osoby znane z ekranów telewizorów, kin, scen teatralnych i nie tylko. Liczne grono znanych i lubianych pojawiło się dziś na premierowej, medialnej prezentacji kolekcji butów „Kolory miasta” na sezon  wiosna /lato 2015.
  
Propozycję marki obuwniczej obejrzały m.in.: Ewa Gawryluk,  Anna Gzyra, Lidia Kopania, Anna Korcz, Sabina Sago, Kasia Nova, Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska, Olivia Angerstein, Bartosz Żukowski, Anna Samusionek, Olga Borys, Sylwia Wysocka, Joanna Sydor, Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski, który  wcześniej wykorzysał obuwie Nessi w swoim spektaklu. Na widowni nie zabrakło też redaktorów i stylistów czołowych pism  i portali modowych, którzy ocenili  kolekcję jako bardzo ciekawą kolorystycznie, w duchu obowiązujących trendów. 
 
Kolekcja została zaprezentowana na czerwonym dywanie, przy  oryginalnym akompaniamencie na żywo   Wawrzyńca Praska , w  muzycznym towarzystwie Caia Caslavinieri, w lekkich wiosennych , miejskich stylizacjach z wykorzystaniem odzieży Vippi Design, biżuterii Venis oraz torebek Gawor.
 
www.facebook.nessi.com.pl

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar