2015-02-05

Pielęgnacja ciała

Original Source na Walentynki czyli miłość do natury

Original  Source to marka kolorowych i NATURALNIE INTENSYWNIE !!!!!! pachnących żeli pod prysznic, która w walentynki i cały rok kocha to co natura ma najlepszego do zaoferowania. Original Source powstaje z miłości do natury i zmysłowymi miksturami zamkniętymi w designerskich butelkach obdziela wszystkich po równo!  Dasz się uwieść Original Source!? Gwarantujemy, że nie oprzesz się soczystym malinom. Dasz się porwać intensywnym doznaniom z dzikimi owocami słodkich jagód lub zakręcisz się z duetem pomarańczy z lukrecją. Który wariant słodkiego kuszenia wybierzesz zależy tylko do Ciebie! 
 


Wszystkie produkty Original Source powstały z miłości do natury. Oznacza to, że żele pod prysznic zawierają naturalne zapachy i ekstrakty. Dodatkowo posiadają certyfikat The Vegan Society – brytyjskiej organizacji charytatywnej promującej weganizm, co oznacza, że mikstura zawarta w każdym opakowaniu nie jest testowana na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Więc jeśli jeszcze nie zakochałeś się w marce Original Source, poznaj jej słodkie warianty i daj się uwieść!
 
Dzięki mocy słodkiego zapachu dzikiej jagody uwolnionej z każdej butelki żelu pod prysznic Original Source Wild Berries zarówno Ty jak i Twoja druga połówka będziecie pozytywnie nakręceni przez cały dzień. Optymistyczny nastrój gwarantowany! Nie tylko w Walentynki.
Rekomendowana cena detaliczna: 7,49zł
 
Kąpiel w soczystych malinach? Brzmi bardzo apetycznie prawda? Dzięki wariantowi Original Source Raspberry & Vanilla jest to możliwe! Uważaj, bo dorodne maliny, które dojrzewały w brytyjskim słońcu przez 82 dni, eksplodują swoim intensywnym zapachem w łazience i rozbudzają apetyt na więcej! 
Rekomendowana cena detaliczna: 8,69zł
 
Jeśli marzysz by na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości, mamy na to rozwiązanie! Original Source Orange & Liqourice wprowadzi Cię w błogi stan upojenia. To jednak nie wszystko! Dzięki zawartości lukrecji, Twoja kąpiel będzie tak słodko zakręcona jak skręcone są jej paski! 
Rekomendowana cena detaliczna: 8,69zł
 

www.originalsource.pl
www.facebook.com/originalsourcepl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar