2015-01-22

Bielizna

AXAMI na targach mody w Paryżu

Polska firma produkująca ekskluzywną bieliznę po raz kolejny zagości na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie 2015.
 
Czy polscy przedsiębiorcy są w stanie podbić zagraniczne rynki? Czy mogą konkurować z największymi firmami? Okazuje się, że tak, a najlepszym tego przykładem jest białostocka firma Axami, która już po raz dziewiąty będzie gościć na prestiżowych targach Salon International de la Lingerie 2015. 
 
Targi gromadzą najliczniejszą grupę producentów z branży bieliźniarskiej, sprzedawców, przedstawicieli prasy oraz wielbicieli bielizny z najwyższej półki. Firmy, które zaprezentują się na imprezie to znane na całym świecie marki, takie jak: Chantelle, Aubade, Etam, czy  La Perla. Trwająca 3 dni impreza zgromadzi ponad 28 tysięcy zwiedzających, z czego blisko połowa to goście zagraniczni!
 
Obok nich swoją kolekcję nieprzerwanie od 2007 roku prezentuje polska firma Axami, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród odwiedzających Salon International de la Lingerie .
Dzięki uczestniczeniu w branżowych imprezach, takich jak francuskie targi, marka Axami zyskała popularność nie tylko w całej Polsce, lecz także we Francji, Niemczech czy Włoszech, a nawet w bardziej odległych rynkach; w Azji, Ameryce Południowej, Australii czy Afryce.
 
Rok temu na paryskiej imprezie polska marka została doceniona między innymi za delikatne tkaniny – włoskie, szwajcarskie i francuskie koronki, unikalne i zachwycające projekty oraz różnorodność prezentowanych form.
 
W tegorocznej edycji targów Axami zapowiada jeszcze więcej niespodzianek. Przede wszystkim zaprezentowane zostaną nowe kolekcje, które zaskakują ciekawym połączeniem materiałów i wyrazistymi kolorami. 
 
Axami zamierza również przykuć uwagę zwiedzających targi swoją niezwykłą kampanią reklamową- podwodną sesją zdjęciową zrealizowaną na Bali. Do tej pory żadna inna firma z tej branży nie wpadła na pomysł, by sfotografować bieliznę pod wodą!
 
Czy Axami powtórzy swój sukces z zeszłego roku? Wszystko na to wskazuje!
 

Komentarze (1)

slena1986 (2015-01-22 23:58:13)
:)
 Wow. Piękne zdjęcie. Bardzo mi się podoba.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar