2015-01-20

Twarz

Linia specjalistycznych mydeł BALNEA

Nadmierna potliwość, grzybica, przesuszenie czy podrażnienie to problemy skórne, z którymi walkę należy rozpocząć już na etapie higieny. Właściwie dobrane produkty zminimalizują dolegliwości i będę stanowiły profilaktyczną barierę zabezpieczjącą przed nawrotami uciążliwych problemów. Balnea to linia 4 specjalistycznych mydeł przeznaczonych do walki z problemami skórnymi. 

 
1. NADMIERNA POTLIWOŚĆ 
 
BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO PRZECIWPOTOWE 
 
Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie dla osób z nadmierną potliwością i aktywnych fizycznie. 
GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO:  7.00 PLN
 
Mydło dokładnie oczyszcza skórę, zmniejsza objawy nadmiernej potliwości, eliminuje bakterie i grzyby oraz neutralizuje zapach potu. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem skutecznych składników aktywnych. Olejek z drzewa herbacianego eliminuje bakterie i grzyby oraz neutralizuje zapach potu, a kompleks Alcloxa działa ściągająco, antyperspiracyjnie i keratolitycznie. Mydło nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach. 
 
2. GRZYBICA
 
BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO PRZECIWGRZYBICZE 
 
Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie jako profilaktyka dla osób aktywnie uprawiających sport, korzystających z basenów i saun. Może być stosowane je do prania bielizny osobistej. 
GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO:  7.00 PLN
 
Mydło dokładnie oczyszcza skórę, wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczną oraz przyspiesza regenerację uszkodzeń naskórka. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem kwasu undecylenowego, o potwierdzonym działaniu przeciwgrzybicznym. Mydło zawiera także działający antybakteryjnie i odświeżający olejek miętowy. Kostka nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach. 
 
3. PERMAMENTNE PODRAŻNIENIE 
 
BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO CYNKOWE/ REGENERUJĄCE
 
Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie dla osób mających styczność z czynnikami drażniącymi i detergentami.  
GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO:  7.00 PLN
 
Mydło dokładnie oczyszcza skórę i łagodzi podrażnienia. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem skutecznych substancji aktywnych. Kluczowym składnikiem jest tlenek cynku, o właściwościach regenerujących 
i łagodzących.  Witamina E zmniejsza wrażliwość na promieniowanie UV oraz sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna. Codzienne stosowanie mydła zmniejsza skłonność skóry do odparzeń. Mydło nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach. 
 
4. NADMIERNA SUCHOŚĆ
 
BELNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO GŁĘBOKO NAWIŻAJĄCE
 
Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie dla osób ze skórą bardzo suchą, skłonną do podrażnień i atopowego zapalenia skóry. 
GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO:  7.00 PLN
 
Mydło dokładnie oczyszcza skórę i łagodzi podrażnienia. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem skutecznych substancji aktywnych. Kluczowym składnikiem jest ekstrakt z rumianku,  który jako jedna z niewielu roślin ma właściwości  antyalergiczne i zwiększa odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Mydło redukuje szorstkość naskórka, wygładza go i nawilża. Kostka  nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar