2015-01-15

Biżuteria

Briju - wyjątkowa biżuteria w świecie mody

Marka Briju od kilku sezonów zachwyca i zaskakuje wyjątkową biżuterią. Urokowi ultranowoczesnych pierścionków z ceramiki high-tech czy bransolet ze stali szlachetnej nie mógł oprzeć się przede wszystkim świat mody. Stąd (po raz drugi) Briju do współpracy zaprosiło Mariusza Przybylskiego, który specjalnie dla marki zaprojektował kolekcję biżuterii Wild at Hart. 
 
Biżuteria ta to energia zamkniętą w mocnych formach, połączenie geometrycznych elementów  z lekko futurystycznym duchem. Dodatkowo poprzez użycie  materiału -  srebra najwyższej próby i wszystkie projekty otrzymały charakter dyskretnego glamouru. Oficjalna premiera kolekcja naszyjników odbyła się podczas ostatniego pokazu Mariusza Przybylskiego wiosna-lato 2015 i wywołały ogromne zainteresowanie wśród przybyłych gości. Nie inaczej było na spotkaniu zorganizowanym przez Briju z projektantem. Soją obecnością wydarzenie uświetniły takie gwiazdy jak Olga Kalicka, Anna Puślecka, Karolina Szostak, Rafał Maślak, Lidia Popiel, Anna Piszczałka czy Lidia Kopania.
 
Każdy z zaproszonych gości mógł nie tylko zapoznać się z kolekcją, ale osobiście porozmawiać z projektantem i dowiedzieć się więcej na temat inspiracji, które wpłynęły na powstanie tak oryginalnych i intrygujących naszyjników Briju by Mariusz Przybylski.
 
 
Kolekcja Briju dostępna jest w Pomada Fashion Office na ul. Widok 16/25 
Zdjęcia kolekcji do pobrania na WWW.pomada.pl  
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar