2015-01-09

ROZRYWKA

E! na czerwonym dywanie Złotych Globów

E! ponownie wkracza na czerwony dywan i, jak co roku, gwarantuje swoim widzom niepowtarzalną rozrywkę podczas relacji na żywo z gali poprzedzającej rozdanie Złotych Globów. Transmisja o północy 11 stycznia 2015 r. Niezastąpieni Ryan Seacrest i Giuliana Rancic poprowadzą Na żywo z czerwonego dywanu, a wprost z E!Skybox wspierać ich będą Kelly Osbourne i Ross Mathews. Trzy dni później, 14 stycznia 2015 r o godz. 21.00, premiera pierwszego odcinka Policji Stylu z nowymi prowadzącymi.
 


Wszystkie czerwone dywany należą do E!. Czas przygotować się na otwarcie kolejnego sezonu nagród - przed nami rozdanie Złotych Globów i poprzedzający je czerwony dywan. Kanał E! to jak zawsze najlepsze źródło informacji o wszystkim, co wydarzy się podczas tej jednej z najgorętszych nocy Hollywood. 
 
Kultowi prowadzący - Ryan Seacrest i Giuliana Rancic - będą komentować wprost z czerwonego dywanu, dając widzom relację z pierwszej ręki, gdy gwiazdy małego i dużego ekranu przybywać będą na galę. Para ta będzie nadawać z The Beverly Hilton w Los Angeles, a wspomagać ich będzie zespół ekspertów E!. Z E!Skybox imprezę komentować będą także Ross Mathews i Kelly Osbourne. Stacja E! wyceluje w czerwony dywan 18 kamer, włączając w to słynną „E!Glam Cam 360” oraz uwielbianą przez celebrytów „ManiCam”. Dwugodzinna telewizyjna relacja pozwoli widzom ujrzeć nawet najdrobniejsze detale tego, co będzie się działo tuż przed rozdaniem nagród. Wszystko po to, by dostarczyć fanom popkultury na całym świecie niezapomnianych wrażeń z rozdania Złotych Globów 2015. Widzom nie umknie nawet najmniejszy szczegół ze spotkań na czerwonym dywanie i wydarzeń zza kulis. Na żywo z czerwonego dywanu, 11 stycznia 2015 r. o godz.00.00 tylko na kanale E!.
 
E online
Jak zawsze gorąca relacja będzie się toczyła równolegle na stronie internetowej E!. Internauci będą mieli zupełnie nowe spojrzenie na stylizacje gwiazd i zobaczą dokładnie szczegóły, które mogą umknąć telewidzom, dzięki relacji nadawanej w czasie rzeczywistym. Specjalne wydanie Eonline Na Żywo z Czerwonego dywanu Złote Globy Livestream prowadzone przez Willa Marfugi i Kristin Dos Santos pozwoli widzom E! nie tylko uczestniczyć w wydarzeniu, lecz również kontaktować się na bieżąco z prowadzącymi. Co więcej, będą mogli wybrać kogo i co chcą w daje chwili obejrzeć, dzięki technologii przesyłania obrazu z wielu kamer jednocześnie. Dodatkowo, reporterzy Eonline będą się komunikować z widzami poprzez różne media społecznościowe - Snapchat, Instagram, Facebook czy Twitter.
 


 
Policja Stylu
Premiera nowych odcinków Policji Stylu, która będzie miała miejsce na kanale E! 14 stycznia 2015 r. o godz. 21.00, rozpocznie się właśnie od dokładnego spojrzenia na rozdanie nagród Złotych Globów. Na widzów czeka duża dawka humoru w czasie specjalnego godzinnego odcinka programu Policja Stylu: Złote Globy 2015, kiedy to prowadzący będą komentować stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu. Po raz pierwszy dwukrotna zdobywczyni nagrody Emmy oraz nagrody Grammy, Kathy Griffin, zasiądzie jako członek panelu obok Kelly Osbourne oraz Giuliany Rancic. Do zespołu dołączy także Brad Goreski. Krytyczni, a zarazem szczerzy prowadzący omówią stroje poszczególnych gwiazd. Kto w tym roku okaże się być najlepiej ubranym celebrytą, a kto zasłuży na zesłanie przez Policję Stylu do modowego więzienia?


Na żywo z czerwonego dywanu - 11 stycznia o godz. 00.00 
Policja Stylu: Złote Globy – 14 stycznia o godz. 21:00

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar