2015-01-08

Pielęgnacja ciała

ST.MORIZ Ekspresowy muz opalający

St.Moriz to marka, która z myślą o pięknym i kuszącym ciele wychodzi na przekór pogodzie i porom roku. Oferuje profesjonalne, ekspresowe produkty samoopalające i brązujące o rewolucyjnym zastosowaniu, zapewnia komfort idealnie opalonej skóry przez cały rok. 
 To najłatwiejszy w stosowaniu produkt samoopalający. Konsystencja musu sprawia, że równomierne rozprowadzenie - bez ryzyka smug, zacieków i plam - jest dziecinnie proste, nawet dla mało wprawionych osób.  Dzięki kombinacji klasycznego samoopalacza i bronzera wash off, efekt opalonej skóry jest widoczny od razu i na długo. Trwała opalenizna rozwija się w ciągu kilku godzin od aplikacji. Mus jest dostępny w jaśniejszym  lub ciemniejszym  kolorze, o bardzo naturalnym, oliwkowym odcieniu. 
 
NATYCHMIASTOWY KOLOR I EFEKT TRWAŁEJ OPALENIZNY W JEDNYM!

Efekt jest spektakularny! Dlaczego? Ekspresowe samoopalacze ST. MORIZ są rewolucyjnym połączeniem dwóch produktów – klasycznego samoopalacza i produktu typu wash off.  
Od razu po nałożeniu dają efekt naturalnie wyglądającej opalenizny, a jednocześnie działają samoopalająco. Ekspresowy kolor po kilku godzinach lub na koniec dnia można swobodnie zmyć, a skóra jest już widocznie opalona, gdyż trwała opalenizna rozwinęła się w ciągu kilku godzin, od aplikacji. 

WSKAZÓWKI JAK STOSOWAĆ: 
 
Produkty najlepiej nakładać na nawilżoną i całkowicie suchą skórę za pomocą specjalnej rękawicy. Wszelkiego rodzaju blizny, zadrapania i uszkodzenia naskórka najlepiej zabezpieczyć wazeliną,  żeby uniknąć powstania ciemniejszych plam. Łokcie i kolana smarujemy w pozycji zgięcia – produkt nie gromadzi się wtedy w tych miejscach w większej ilości i nie są one ciemniejsze.  W przypadku jasnych ubrań należy zaczekać do całkowitego wchłonięcia i wyschnięcia produktu. Ewentualne zabrudzenia idealnie się dopierają. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar