2015-01-07

RECENZJE REDAKCJI

Regenerujący krem do ciała z perłą od BANDI

Wszyscy zimą trąbią o regeneracji skóry ponieważ ta pod wpływem zimna jest narażona na przesuszenie itp. ja uważam, że regenerować skórę trzeba cały rok intensywniej wtedy, gdy widzimy, że nasza skóra źle reaguję na te, czy inne czynniki. 


 
 

 
Czy krem z perłą od BANDI regeneruję skórę ciała?
Na pewno nawilża i wygładza, a jak zresztą? Nic więcej nie zauważyłam być może dlatego, że nie stosowałam go zbyt często lub dlatego, że ze skórą mojego ciała żadnych większych problemów nie mam. 
 
Krem do ciała nie stosowałam zbyt często ponieważ przez swą masną konsystencję pozostawiał na skórze film, a ja tego wprost nie cierpię! 
 
Balsam dobrze rozprowadza się po ciele z tym, że w jednym miejscu skóra może bardziej się świecić niż w innym.
Skóra po zastosowaniu  kremu świeci się poświatą perłową, która bardzo ładnie prezentuję się i utrzymuję na skórze przez długi czas.
 
Kremem smarowałam się wieczorem, a następnego dnia w południe można było dostrzec me świecące ciało.  Zapach był przyjemny aczkolwiek nie pozostaje w pamięci jak i na skórze długo.

 

 

Krem mieści się w lekkiej, plastikowej butelce, która ma fajny otwieracz ;D Krem bardzo dobrze się 'wyprowadza' z butelki i trzeba tu dodać, że należy do wydajnych.
 


Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar