2015-01-02

ROZRYWKA

Rozpocznij Nowy Rok z gwiazdami na CBS Europa

W Nowym Roku kanał CBS Europa zaprasza na kolejne przeboje filmowe w cyklu Sobotnia Premiera. 3 stycznia zapraszamy na „Ptaki Ameryki”, film ze znanym z serialu „Przyjaciele” Matthew Perrym oraz zdobywczynią dwóch Oscarów Hilary Swank w rolach głównych. Tydzień później polecamy komedię kryminalną „Wenus i Vegas”. 17 stycznia będzie można zobaczyć film „Zakochany głupiec”, a w nim Daniela Craiga w roli aktora, który rozlicza się ze swoim życiem. 24 stycznia w komediodramacie „Na drodze do szczęścia” Justin Timberlake udowodni, że jest równie dobrym aktorem, co piosenkarzem. Cykl zamknie oparty na faktach film „Wino na medal” ze znakomitym Alanem Rickmanem. Premiery na CBS Europa zawsze w soboty o 21:00. 

 


Ptaki Ameryki


Ptaki Ameryki
3 stycznia 2015 godz. 21:00
 
Morrie (Matthew Perry) jest mężczyzną w średnim wieku, nauczycielem z szansami na awans. Mieszka wraz z żoną Betty (Lauren Graham) w schludnym domu z trawnikiem. Względny spokój zakłóca sytuacja, w której Morrie musi pomóc bezrobotnej siostrze i bratu pogrążonemu 
w depresji. Czy Morrie i jego bliscy znajdą wspólny język?
 
Tytuł: Ptaki Ameryki (Birds of America aka Laws of Motion) 
Produkcja: USA, 2008
Reżyseria: Craig Lucas
Obsada: Matthew Perry, Hilary Swank, Ben Foster, Daniel Eric Gold, Gary Wilmes, Ginnifer Goodwin
Więcej o filmie: http://www.cbseuropa.eu/ptaki-ameryki
 
 
Wenus i Vegas
10 stycznia 2015 godz. 21:00
 
 
 
 
Trzech kumpli, Stu, Alex i Eric postawiło na szybką karierę w stylu Las Vegas - napad, łatwe pieniądze i pozorna anonimowość. Koledzy często się spotykają, korzystając z uroków życia, ale także obmyślając nowy plan. Kolejny skok początkowo idzie jak po maśle, ale Stu, Alex i Eric nie wiedzą, że zadarli z lokalnymi gangsterami.
 
 
Tytuł: Wenus i Vegas (Venus & Vegas)
Produkcja: USA, 2011
Reżyseria: Demian Lichtenstein
Obsada: Abraham Benrubi, Bergen Williams, Daisy McCrackin, Donald Faison, Eddie Guerra, Eddie Kaye Thomas
Więcej o filmie: http://www.cbseuropa.eu/wenus-vegas
 
Zakochany głupiec
17 stycznia 2015 godz. 21:00
  
 
 
 
Joe Scott (Daniel Craig) to starzejący się aktor, który zdaje się mieć wszystko: piękny dom nad morzem, pieniądze i perspektywy na przyszłość. Tak naprawdę jest samotnym, zgorzkniałym playboyem, próbującym utopić smutki w alkoholu. Przełomowym momentem w jego życiu okaże się wiadomość o śmierci dawnego przyjaciela. To wstrząśnie bohaterem i będzie przyczynkiem do wspomnień oraz rozrachunku z dotychczasowym życiem.
 
 
Tytuł: Zakochany głupiec (Flashbacks of a Fool)
Produkcja: Wielka Brytania, 2008
Reżyseria: Baillie Walsh
Obsada: Daniel Craig, Alfie Allen, Darron Meyer, Emile Robert, Felicity Jones, Harry Eden, Helen McCrory, James D'Arcy
Więcej o filmie: http://www.cbseuropa.eu/zakochany-glupiec
 
Na drodze do szczęścia
24 stycznia 2015 godz. 21:00
 
 
 
Carlton (Justin Timberlake) jest młodym zawodnikiem baseballa. Wszystko wydaje się być na dobrej drodze: chłopak gra regularnie w drużynie, ma kochającą dziewczynę i dobre perspektywy. Niestety pojawiają się fatalne wieści. Katherine, mama chłopaka, jest ciężko chora. Prosi Carltona, by wyruszył w podróż i spotkał się z ojcem (Jeff Bridges), którego nie widział od lat. 
 
 
Tytuł: Na drodze do szczęścia (The Open Road)
Produkcja: USA, 2009
Reżyseria: Michael Meredith
Obsada: Jeff Bridges, Justin Timberlake, Ted Danson, Mary Steenburgen, Bret Saberhagen, Clay Chamberlin, Douglas M. Griffin
Więcej o filmie: http://www.cbseuropa.eu/drodze-do-szczescia
 
 
Wino na medal
31 stycznia 2015 godz. 21:00
 
  
 
 
Jim Barrett, właściciel małej winnicy w Kalifornii, i jego syn Bo postanawiają stanąć w szranki w konkursie winiarskim z mistrzami w tej dziedzinie – Francuzami. Historia Jima Barretta i jego kalifornijskiego wina oparta jest na faktach. Rok 1976 był na swój sposób przełomowy. Okazało się, że Francuzi nie mają monopolu na produkcję wina i muszą zacząć się liczyć z konkurencją. Film Randalla Millera opisuje barwny świat pasjonatów tego trunku.
 
 
Tytuł: Wino na medal (Bottle Shock)
Produkcja: USA, 2008
Reżyseria: Randall Miller
Obsada: Alan Rickman, Bill Pullman, Dennis Farina, Chris Pine, Freddy Rodríguez, Greg Collins
Więcej o filmie: http://www.cbseuropa.eu/wino-medal
 
 

Komentarze (1)

slena1986 (2015-01-02 23:14:04)
:)
 Zapowiada się ciekawie :)  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar