2014-12-23

Dodatki

Tuby wielofunkcyjne – a jaki Ty masz na nią sposób?

Zwykle jest kominem, ale może być też jednym z kilku modeli sukienki, a nawet spódnicą. W garderobie każdej kobiety powinny znajdować się ubrania, które, w zależności od zestawienia i dodatków, będą pasowały na każdą okazję. Coraz bardziej popularne są też ubrania wielofunkcyjne, które pozwalają kobiecie zmieniać wygląd w ciągu dnia, bez konieczności przebierania się. Gatta proponuje tuby, które dzięki swojej funkcjonalności i kolorystyce będą niezastąpione w kobiecej szafie!
 

 


 


Praktyczny, ale także wygodny drobiazg, który z pewnością przyda się w nachodzącym roku każdej kobiecie. Nawet największe fashionistki, które na bieżąco śledzą trendy, będą przyjemnie zaskoczone. Tuby marki Gatta są wykonane z wysokiej jakości dzianiny. Są dostępne w stonowanej, szarej kolorystyce, dzięki czemu będą pasowały do każdej kobiecej szafy. Tubę można nosić na wiele sposobów: jako komin, sukienkę z kapturem, sukienkę z kołnierzem odkrywającym oba lub jedno ramię, czy z charakterystycznym, prostokątnym dekoltem, a nawet spódnicę. To od nas zależy, co z niej stworzymy.
 
„Tuby, które oferuje marka Gatta, są wielofunkcyjne, więc ucieszą każdą kobietę, która żyje w pośpiechu, a chce zawsze wyglądać dobrze i modnie. Ze względu na swój fason można je nosić na wiele sposobów, zmieniając swój zestaw w ciągu dnia bez wysiłku” – mówi Małgorzata Barton, Brand Manager Gatta.
 
Tuby dostępne są w salonach Gatta w całej Polsce. Ich cena to 69,90 zł.
 
 

Komentarze (1)

Jogobella (2014-12-30 11:17:05)
.
 bardzo fajnie to wygląda wersja 2 jest ok wygląda sexsi 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar