2014-12-22

RECENZJE REDAKCJI

Krem wybielający przebarwienia Floslek

 Redukujemy przebarwienia z kremem FLOS-LEK. Czy aby na pewno?

Przebarwienia na mojej twarzy goszczą od zawsze w postaci piegów, które uwidaczniają się w okresie letnim.  Ostatnimi czasy mam również i te drugie mniej chciane, czyli potrądzikowe. Usuwam je w inny sposób (kwasy) ale kremy również mogę i na nie stosować-czemu by nie :D  
Niestety ale jeśli chodzi o te drugie przebarwienia to możemy zapomnieć o tym aby w jakikolwiek sposób krem na nie  dopomógł. Może to być i kwestia tego, że krem stosowałam tylko 4 tygodnie. Na tyle akurat mi starczył przy codziennym smarowaniu; twarzy, szyi, dekoltu, oraz pozostałości wsmarowywałam w dłonie. 
 
 
Jeśli chodzi o piegi to również nie zauważyłam aby ich intensywność się zmniejszyła ale tak jak już wspomniałam wcześniej dopiero w wakacje  nasila się u mnie ten widok :D Być może i ten krem swe działanie lepiej ukazałby w ciepłe dni, gdy to powinien  sprawić, że przebarwienia się nie na nasilą oraz uchronić twarz przed nowymi. 

A więc co nasz krem robi?
  • w bardzo delikatny ale widoczny sposób wyrównuje co nie co nasz koloryt skóry
  • skóra jest wygładzona i bardziej elastyczna
  • poprawia się nawilżenie i natłuszczenie skóry
     
Konsystencja kremu jest taka jaką najbardziej lubię tzn, jest gęsta i masna ale nie ciężka przez co bardzo dobrze wchłania się skórę. Nie pozostawia tłustej warstwy, nie zapycha oraz nadaję się pod makijaż. 
 
Krem jest koloru białego.
 
Zapach bardzo naturalny-nie sztuczny. Szybko ulatniający się. 
 
 
 
Krem znajdziemy w małej, i wygodnej plastikowej butelce, która posiada dozownik przez co stosowanie kremu jest bardzo higieniczne.  
Polubiłam ten krem ale myślę, że sięgnę po niego właśnie w okresie letnim aby sprawdzić to działanie wybielające  i działanie, które ma na celu zmniejszenie ilości pojawiających się nowych przebarwień. 
Zresztą samo opakowanie jest bardzo ciepłe ;D  
Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (3)

fiona (2019-03-16 15:50:15)
.
ciekawa jestem efektu, mam ten krem od niedawna
Karmela (2015-01-16 00:13:09)
Floslek
Mnie ten kremik bardzo przypadł do gustu. Wiadomo, że efekt nie będzie tak duży jak po laserze czy kwasach dermatologicznych, ale mnie on bardzo ładnie wygładził i rozjaśnił skórę. Na takim czymś mi zależało i obietnica została spełniona;)
Karmela (2015-01-15 23:10:23)
Floslek
Mnie ten kremik bardzo przypadł do gustu. Wiadomo, że efekt nie będzie tak duży jak po laserze czy kwasach dermatologicznych, ale mnie on bardzo ładnie wygładził i rozjaśnił skórę. Na takim czymś mi zależało i obietnica została spełniona;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar