2014-12-05

PATRONATY

Urban Christmas Festival

Urban Christmas Festival to kolejna edycja Urban Festivalu, który tworzymy z pasji do mody i świetnego jedzenia jak i szeroko pojętych kreatywnych atrakcji. Podczas tegorocznej edycji:  6 GRUDNIA w ART_ INKUBATORZE W ŁODZI - powstaną strefy:
 
FOOD- gdzie spróbować będzie można pyszności od łódzkich restauratorów,napić się grzanego cydru jak i zjeść coś gorącego z food trucka. 
 
FASHION ZONE to czywiście strefa dedykowana młodym projektantom, których pasja do tworzenia unikalnych produktów jest zdecydowanie zaraźliwa. W tym roku pojawi się ponad 100 polskich młodych marek, które zaprezentują kolekcje zimowe, zaproponują stylizacje świąteczne i podpowiedzą jak dobrze wyglądać w mrozy. 
 
HANDCRAFT ZONE to miejsce gdzie twórcy rękodzieła podziela sie z nami tajnikami swojej profesji, a każdy będzie mógł u nich nabyć coś oryginalnego. Ważne jest również to, że wielu wystawców handcraft będzie organizowała warsztaty podczas targów- nie dość, że samemu będzie można wykonać coś specjalnego to będzie można to też zabrać do domu lub już na targach obdarować bliskich.  
 
Dla najmłodszych odwiedzających Art_Inkubator zamieni się w miejsce gdzie będą mogli posłuchać bajek, spróbować swoich sił w ozdabaniu bombek, zrobic sobie zdjęcie z mikołajem, ozdobić ciasteczka na choinkę, jednym zdaniem niezapomniane wspomnienia gwarantowane. 
 
Do tego wszystkiego każdą rzecz jaką zakupicie na festivalu będziecie mogli zapakować u nas na prezent zupełnie za darmo.
 
Przygotowaliśmy MASĘ świątecznych warsztatów i atrakcji: http://www.urban-festival.pl/warsztaty  

Serdecznie zapraszamy do dokonywania zgłoszeń na kontakt@urban-festival.pl
 
Różnorodność wystawców jak i produktów, które zaprezentują sprawi, że zakup prezentów Mikołajkowych i tych Gwiazdkowych okaże się tym razem banalnie prosty. Uciekając przed nieznośną atmosferą w centrach handlowych, unikając ryzyka, że kupi się to co wszyscy , proponujemy Wam rozwiązanie idealne na spędzenie Mikołajek w pięknej scenerii Art Inkubatora w Łodzi.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar