2014-11-24

DZIECIAK

Kapelusze HatHat dla małych dam

Hathat – marka, która już od 3 lat ubiera Polki w kapelusze, prezentuje długo zapowiadane kapelusiki dla dzieci. Pierwszym modelem jest MIKE dla dziewczynek.
 


Kapelusze już na dobre przyjęły się do polskiej mody. Są mile widziane  w letnich stylizacjach i świetnie komponują się z jesienno-wiosennymi zestawami. Polki przekonały się, że w nakryciu głowy wyglądają elegancko i z klasą, ale również nauczyły się nosić kapelusze na co dzień.  Teraz w marce HatHat przyszedł czas na kolekcję dziecięcą.
 
- Jestem mamą dwóch córeczek. Dzieci zawsze towarzyszą  mi podczas pracy, przymierzając kapelusze. – mówi Katarzyna Mistewicz, założycielka marki HatHat. – Naturalnym krokiem w rozwoju mojej firmy było wprowadzenie nakryć głowy dla dzieci.
 
Model MIKE girls swoją nazwę zawdzięcza kapeluszowi noszonym przez dorosłych. Charakteryzuje się tym, że jego rondko jest niewielkie i podwinięte z tyłu. Główka kapelusika ma, jak na prawdziwa fedorę przystało, wklęsłą fałdę. Wszystko po to, aby mała fashionistka mogła wyglądać tak samo modnie jak jej mama. Tylko kolory pozostały słodko dziewczęce – na www.hathat.pl można znaleźć kapelusik niebieski, miętowy i malinowy.
 
Produkty dla dzieci, tak jak wszystkie inne kapelusze marki HatHat, są wyprodukowane w Polsce ze świetniej jakości materiałów. MIKE girls wykonano ze 100% filcu wełnianego a podszewka jest z bawełny. Rozmiary kapeluszy są na obwody głów dziecięcych od 49 do 51 cm.
 
- Moje dziewczynki pokochały te kapelusze od pierwszego – mówi Kasia – a że dzieci to najszczersi klienci, to wiem, że MIKE girls będzie się świetnie sprzedawał. Polecam!
Komentarze (1)

Henryka Zaorska (2014-11-25 19:35:26)
kapelusik
 śliczny dla małej damy
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar