2014-11-18

RECENZJE REDAKCJI

Róż Duo Blusher W7

Dziś zapraszam na recenzje kosmetyków bez których nie wyobrażam sobie mojego codziennego makijażu. Mowa będzie o dwóch różach do policzków firmy W7.
  


 

O różach W7 czytałam wiele pozytywnych recenzji, byłam bardzo ciekawa czy u mnie równie dobrze sprawdzą się jak u innych. Przetestowałam cztery kolory i muszę przyznać iż każdy z nich prezentuje się wyjątkowo dobrze.
 
Kosmetyki posiadają delikatne aksamitne wykończenie oraz piękną paletę odcieni. Róż jest bardzo dobrze napiętnowany, dzięki temu aplikacja jest łatwa i przyjemna. Efekt nasycenia koloru możemy stopniować w zależności od ilości nałożonego kosmetyku. Produkt świetnie się rozciera, więc nie musimy obawiać się, że przy wykonywaniu makijażu powstaną nam na twarzy nieestetyczne plamy.
 
Kosmetyk znajduje się w prostokątnym plastikowym opakowaniu. Kasetka została wykonana z twardego plastiku w czarnym kolorze. Zamykanie różu to klapka z okienkiem zamykana na zatrzask. Wewnątrz pudełka znajduje się niewielki pędzelek do aplikacji, jest idealny do poprawek makijażu w ciągu dnia, gdy nie mamy dostępu do pędzla do konturowania. Kasetka została solidnie wykonana. 
 
 
Duo blusher 02
 
W palecie 02 znajdują się dwa odcienie pierwszy z nich to ciemno brzoskwiniowy, dobrze napigmentowany kolor. Znajdują się w nim bardzo drobne drobinki, które delikatnie połyskują w świetle na policzkach. Drugi kolor jest jasny, delikatny,idealny do bladej karnacji. Róż bardzo subtelnie rozświetla i ożywia twarz.
 
 
 


Duo blusher 01
 
Paletka 01 zawiera róże w dwóch naturalnych odcieniach. Pierwszy to zgaszony róż, który idealnie sprawdza się w dziennym makijażu. Drugi odcień to taki delikatny róż przełamany brązem świetny do konturowania. Róże posiadają delikatne drobinki, jednak są one praktyczne niewidoczne, dają matowe wykończenie.

 

Róże dostępne w Perfumeria niebieska

 
 
Pisała: Jadwiga Gurbin - http://puderniczka00.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar