2014-11-14

Twarz

Święta ze szczyptom kawioru

Kawior od dawna uważany jest za synonim prawdziwego luksusu. A kto nie lubi się w nim pławić? Marka La Prairie przygotowała alternatywę dla kawiorowych przystawek: linię kosmetyków Caviar w dwu pięknych, świątecznych zestawach. To najwspanialszy prezent dla wielbicieli celebrowania prawdziwego piękna.
 


 

 
CAVIAR EYE PERFECTION _FOCUS NA OCZY
Oczy przykuwają uwagę rozmówcy od pierwszego spojrzenia.
Caviar Eye Perfection to idealny prezent dla każdej kobiety, poszukującej luksusowej, skutecznej pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu.

Skin Caviar Eye Lift Cream 20ml
Skin Caviar Crystalline Replica, 5ml
Skin Caviar Luxe Cream replica, 5ml

 Cena: około 1 188 PLN

SKIN CAVIAR LUXE EYE LIFT CREAM 20 ML - wielozadaniowy krem odmładzający okolice oczu - liftinguje, ujędrnia i nawilża.

SKIN CAVIAR LUXE CRYSTALINE CONCENTRATE 5 ML- wielozadaniowe, silnie odżywiające serum, które przywraca skórze jędrność i blask, aby odzyskała ona młodzieńczy, zdrowy wygląd.

SKIN CAVIAR LUXE CREAM - oferuje najbardziej elegancką, bogatą konsystencję i najsilniej ujędrniającą formułę, jaką do tej pory udało się osiągnąć w kosmetykach nawilżających!
 
CLASSIC CAVIAR _PONADCZASOWA KLASYKA
Jak mówią, klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Dlaczego wiec w te święta nie sprawić sobie lub bliskiej osobie luksusowej, kawiorowej pielęgnacji w klasycznej odsłonie? Zestaw dostępny w eleganckim granatowym pudełku, skrywającym skarby kolekcji kawiorowej - Skin Caviar Luxe.
Skin Caviar Luxe Cream 50ml
Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream 20ml
Skin Caviar Liquid Lift 50ml

CENA: około 3 621 PLN
 

SKIN CAVIAR LUXE CREAM 50 ml - to najbardziej elegancka i bogata konsystencję oraz najsilniej ujędrniającą formuła, jaką do tej pory udało się osiągnąć w kosmetykach nawilżających! Stosowana codziennie, ta niezwykła pielęgnacja ujędrniająca, dostarcza skórze składników odżywczych aby ją nawilżać, odżywiać
i rozpieszczać. 

SKIN CAVIAR LUXE EYE LIFT CREAM 20 ml-  wielozadaniowy krem odmładzający okolice oczu - liftinguje, ujędrnia i nawilża.

SKIN CAVIAR LIQUID LIFT 50 - intensywnie liftingujące i regenerujące serum, najwyższe stężenie czystego ekstraktu kawiorowego, ze wszystkich produktów w kolekcji kawiorowej.

 

Komentarze (1)

urszula (2014-11-24 14:29:15)
złoto
a może święta ze szczyptą złota? znacie może maseczki dotleniające ze złotem Flosleka?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar