2014-11-10

KSIĄŻKA

Wielkie otwarcie Księgarni Dwie Siostry

Tadaaaam!

Uroczyście ogłaszamy, że już 12 listopada otwieramy na warszawskim Powiślu naszą firmową księgarnię – Księgarnię Dwie Siostry!












W narożnym lokalu starej, przedwojennej kamienicy przez pięć dni w tygodniu będziemy lać miód na serca miłośników dobrej książki dziecięcej. Znajdziecie tam wszystkie nasze tytuły dostępne w sprzedaży, a także starannie wyselekcjonowane, wartościowe książki dla dzieci innych wydawców. Nie zabraknie również wybranych tytułów najlepszych „dorosłych” wydawnictw.

Przy okazji książkowych zakupów będzie można napić się pysznej kawy i zaopatrzyć w prace znakomitych polskich ilustratorów. Księgarnia stanie się naszym centrum operacyjnym – to tam będą się odbywać premiery naszych książek, spotkania z autorami i ilustratorami, książkowe zajęcia dla dzieci i wiele innych dwusiostrowych wydarzeń. Serdecznie zapraszamy!

Księgarnia Dwie Siostry
Al. 3 Maja 2 (narożny lokal w suterenie od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego)
00-391 Warszawa

Godziny otwarcia (od 12 listopada):
Wtorek - sobota: 10.00 – 18.00



Już w dniu otwarcia rusza też nasz program księgarnianych wydarzeń:

12 listopada, środa, godz. 18.00 – 20.00 Premiera książki „Jadłonomia. Kuchnia roślinna” Marty Dymek.

Zapraszamy na wieczór pod znakiem kuchni wegańskiej, podczas którego każdy z gości będzie mógł pogawędzić z autorką, zdobyć jej dedykację w książce i spróbować wegańskich przekąsek.

 

15 listopada, sobota, godz. 13.00 – 14.00 Premiera książki „O wiadukcie kolejowym, który chciał zostać mostem nad rzeką”. Zapraszamy dzieci na wspólne czytanie książki i na spotkanie z autorką – Tiną Oziewicz i ilustratorką – Martą Ignerską.

6 grudnia, sobota, godz. 11.00 – 13.00
Uroczyste mikołajkowe otwarcie księgarni! Z tej okazji ilustratorzy po raz kolejny zasiądą, by przygotować dla małych czytelników niepowtarzalne rysunkowe dedykacje w książkach. Zapraszają: Jan Bajtlik, Ola Cieślak, Daniel Mizieliński i Ewa Stiasny!

13 grudnia, sobota, godz. 12.00 – 13.00 Pierwsze spotkanie z niezrównaną bajarką Marią Kulik, która opowie dzieciom historie zaczerpnięte z dwusiostrowych książek.

19 grudnia, piątek, godz. 19.00 – 20.00 Świąteczne spotkanie z książką „Wigilia Małgorzaty”, którą przeczyta wybitna krakowska aktorka, Iwona Bielska.
 

Komentarze (1)

slena1986 (2014-11-10 23:24:08)
:)
 Ach, gdybym tak mieszkała bliżej Warszawy...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar