2014-11-01

Profilaktyka

SIGNAL EXPERT PROTECTION – biały uśmiech dla całej rodziny

12 września, w dzień urodzin dr. Charlesa Godona, założyciela Światowej Federacji Stomatologicznej FDI (World Dental Federation), obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Inicjatorzy akcji przekonują, że o zdrowy uśmiech warto dbać w każdym wieku. Z nowymi pastami SIGNAL EXPERT PROTECTION jest to niezwykle proste. Zaawansowana formuła produktu łączy działanie tradycyjnej pasty do zębów, nici dentystycznych i płynu do płukania, zapewniając kompleksową ochronę i higienę jamy ustnej.

 

 


W 2014 r. Światowa Federacja Stomatologiczna FDI już po raz siódmy podejmuje zagadnienia związane z profilaktyką i edukacją. Podczas Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej pragnie uwypuklić zagadnienia związane ze zdrowiem zębów, które przekłada się na zdrowie całego organizmu. Kluczowa rolę w tym zakresie odgrywa nie tyle leczenie stomatologiczne, ale profilaktyka – czyli codzienna higiena jamy ustnej.

Tymczasem współczesne tempo życia sprawia, że wiele osób zaniedbuje higienę zębów. Powód? Brak czasu, zabieganie. Efekt? Polska wciąż jest krajem, w którym próchnica dotyka 95% osób dorosłych*. Tymczasem statystyki pokazują, że troska o zdrowy i biały uśmiech ma dla nas ogromne znaczenie. Polacy wybierając pasty do zębów najczęściej sięgają po wybielające i chroniące przed próchnicą (blisko 61%) oraz odświeżające (16%). Dlatego powstała nowa linia familijny past SIGNAL EXPERT PROTECTION, które dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii pozwalają zadbać o zdrowie jamy ustnej.


Innowacyjna technologia pasty inspirowana działaniem nici dentystycznej i płynu do płukania ust


W nowych pastach SIGNAL EXPERT PROTECTION zastosowano unikalną, aktywną formułę, która:

1. dostarcza fluoru, wzmacniając zęby i chroniąc je przed próchnicą,
2. inspirowana działaniem nici dentystycznej zawiera mikrogranulki, które skutecznie czyszczą przestrzenie między zębowe,
3. podobnie jak płyn do płukania zawiera cynk zapewniający ochronę przed bakteriami chroniąc przed płytką nazębną i nieświeżym oddechem.

To pierwszy na rynku produkt, który łączy działanie pasty do zębów, nici dentystycznej i płynu do płukania jamy ustnej, dzięki czemu pozwala zapewnić 8 oznak zdrowych zębów:

1. chroni przed próchnicą
2. wzmacnia szkliwo
3. wzmacnia dziąsła
4. zapewnia 18h ochrony przed płytką nazębną
5. przywraca naturalną biel zębów
6. odświeża oddech
7. wspomaga walkę z kamieniem nazębnym
8. zwalcza bakterie


Do wyboru są aż czter y różne warianty past SIGNAL EXPER T PROTECTION: ULTRA COMPLETE, GLOWING WHITE, ULTRA WHITE, SENSITIVE RELIEF. To najprostszy sposób na zdr owy i biały uśmiech.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar