2014-10-30

CIEKAWOSTKI

Rekordowe urodziny Blue City

Tagi: imprezy
Ostatni weekend października był dla CH Blue City najważniejszym weekendem ubiegłego miesiąca, a może nawet i roku. Urodzinowa impreza, zapowiadana wielką kampanią na billboardach oraz w radiu i prasie, przyciągnęła do centrum w weekend aż 100 tysięcy klientów.
 

 


To były dwa dni znakomitej zabawy. Obchody rozpoczęły się 25 października Kabaretową Nocą Zakupów. Od godz. 18.00 na scenie pod fontanną wystąpił Kabaret Skeczów Meczących, czyli inteligentni mężczyźni śpiewający zabawne piosenki, które od razu wpadają w ucho. Główną atrakcją był jednak występ ulubieńca publiczności – Marcina Dańca, który legendarnymi monologami Marcinka na zawsze zapisał się w annałach polskich kabaretonów. Imprezę prowadziła Katarzyna Piasecka, na co dzień uprawiająca stand-up, czyli bawiąca publiczność śmiesznymi historyjkami, głównie z własnego życia. Natomiast od godz. 20.00 rozpoczęła się wielka i szalona Noc Zakupów. Atrakcyjne zniżki przygotowane przez najemców centrum okazały się magnesem  dla rzeszy klientów.

Co może przebić kabaret plus rabatowe zakupy? Chyba tylko koncert Dawida Kwiatkowskiego, który ok. godz. 16 rozpoczął świętowanie drugiego dnia urodzin Blue City. Dawid, ulubieniec nastolatek, jest jednym z najzdolniejszych piosenkarzy młodego pokolenia. Nazywany „polskim Justinem Bieberem” i nagrodzony ostatnio tytułem Najlepszego Polskiego Artysty podczas europejskiego wręczenia nagród MTV. Świetnie wypadł także w niedawnej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie wraz ze swoją taneczną partnerką zajął 3 miejsce. Jego występ zgromadził tłumy fanek.

Co może przebić koncert Dawida? Chyba tylko Natasza Urbańska, która wystąpiła tuż po nim, ok. godz. 18.00 z koncertem największych przebojów Teatru Buffo. Natasza jest obecnie największą gwiazdą tego muzycznego teatru, triumfy święci także na scenie jako Pola Negri w trójwymiarowym musicalu „Polita” oraz w roli uczestniczki nowego programu muzycznego TVP „Super STARcie”.


Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar