2014-10-29

Pielęgnacja ciała

Modna oszczędność, intensywna pielęgnacja!

W myśl rosnącej w siłę mody na minimalizm, Venus stawia na uniwersalne kosmetyki! Bez wątpienia jednym z nich jest nawilżająco-ochronny krem do twarzy i ciała - niezastąpiony w okresie jesienno-zimowym, który widocznie daje się we znaki naszej skórze. Jeden krem – intensywna pielęgnacja dla całej rodziny!


 

 


Delikatna, przebadana dermatologicznie formuła nawilżająco-ochronnego kremu do twarzy i ciała Venus to uniwersalna odpowiedź na potrzeby wrażliwej skóry dziecka i przesuszonej zmienną aurą skóry dorosłych. Dzięki łagodnym składnikom, produkt można z powodzeniem wykorzystywać w codziennej pielęgnacji. 

Jesienią i zimą cel jest przede wszystkim jeden! Intensywne nawilżanie i regeneracja naskórka to nasz kosmetyczny priorytet. Krem do twarzy i ciała Venus, dzięki zawartości aktywnych składników, zapewni głębokie nawilżenie skórze twarzy i ciała każdego, nawet najmłodszego członka rodziny. Zawarte w kosmetyku proteiny, aminokwasy i enzymy otrzymywane z mleka odżywią i natłuszczą naskórek. Dodatek witaminy E pozwoli wygładzić skórę, poprawić jej ukrwienie i zwiększyć elastyczność naskórka.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 7,50 zł

Pojemność: 250 ml


Testowaliśmy ten krem, zobacz nasze opinie.

tutaj

tutaj

Komentarze (1)

gena (2015-02-16 15:25:09)
kremy
też nie lubię wydawac dużo na kosmetyki, jednak cenię rownież jakosc. Floslek nie ma drogich rzeczy, a jakos kosmetykow super
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar