2014-10-29

DZIECIAK

Witaj w nowym świecie

Przyjście na świat dziecka to wielkie wydarzenie w rodzinie. Pierwsze dni życia są dla niego dużym szokiem, wszystko jest dla niego nowe, bardzo je  przeżywa i musi przystosować się do nowych realiów. Czy można maluszkowi ułatwić adaptację do nowego świata, w którym teraz będzie żył? Jak to zrobić?
 

 

 

Życie poza brzuszkiem mamy

Oczywiście można ułatwić dziecku adaptację do nowych warunków, w których będzie przebywało. Wystarczy wykorzystać znane już od tysięcy lat techniki, którymi inspirują się producenci nowoczesnych akcesoriów i produktów dla dzieci. Przykładem może być tutaj kojec dla niemowląt firmy Super Mami. Dzięki swojej konstrukcji stwarza on dziecku warunki podobne do tych, jakie miało ono w brzuchu mamy. Leżąc na tym kojcu dziecko jest otulone, co zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa, ciepło oraz charakterystyczną ciasnotę. Takie warunki sprawiają, że dziecko czuje się pewniej, jest spokojniejsze i co za tym idzie łatwiej adaptuje się do nowych warunków i lepiej się rozwija.

Bezpieczeństwo to podstawa

Kojec Super Mami posiada wiele zalet, jednak najważniejszą jest to, że zapewnia dziecku maksymalne bezpieczeństwo maluchowi oraz wspiera jego prawidłowy rozwój. Daje doskonałe podparcie dla pleców noworodka. Jego konstrukcja eliminuje możliwość obrócenia się z boku na plecy, co zmniejsza ryzyko zakrztuszenia się lub zadławienia.

Jest to też dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy śpią razem z dzieckiem. Pomaga on zapobiec takim zdarzeniom jak przypadkowe przygniecenie dziecka.

Można śmiało powiedzieć, że ten kojec stanowi uniwersalne, mobilne łóżeczko, które można wyjmować z wózka czy łóżeczka bez ryzyka obudzenia dziecka. W tym kojcu dziecko może leżeć praktycznie w każdym miejscu w domu, a rodzice mogą mieć swoją pociechę zawsze w zasięgu wzroku. Jest to niezwykle proste rozwiązanie, znacznie ułatwiające opiekę nad maluszkiem.

Kojec jest też doskonałym rozwiązaniem dla rodziców wcześniaków, które jeszcze bardziej potrzebują otworzenia warunków panujących w brzuchu mamy, bliskości oraz ciepła. Odtworzenie tych warunków przynosi namacalne efekty w postaci prawidłowego i szybkiego rozwoju dziecka.

 
Więcej o produkcie można dowiedzieć się na stronie www.supermami.pl

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2014-10-30 13:34:16)
:)
śliczny ten kojec i bardzo praktyczny, fajnie, że ktoś wymyśla takie rzeczy
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar