2014-10-27

RECENZJE REDAKCJI

W7 Magic Matte - pomadka do ust o matowym wykończeniu-Cheeky

Intensywny kolor na ustach nie tylko od święta :)


Należę do osób bardzo bladych (myślę, że niektórzy mogli to zauważyć na własne oczy), i nigdy w życiu nie pomyślałabym, że intensywny kolor na ustach może mi tak bardzo pod pasować i sprawić, że będę wyglądała bardziej wyraziście.

W7 Magic Matte Cheeky to pomadka intensywnego różowego koloru z nutką fioletu, która jest miękka, ale na tyle mocna, że nie rozpada nam się przy malowaniu ust. Pomadka wręcz ślizga się po wargach, a więc ich malowanie jest naprawdę wielką przyjemnością.

Pomadka jest matowa aczkolwiek jej zmatowienie na ustach przychodzi z czasem tzn, że od razu po malowaniu ust pomadką są one błyszczące, a po kilku minutach pomadka matowieje.

Pomadka ma na tyle intensywny kolor, że wystarczą dwa czy trzy pociągnięcia aby pokryć usta kolorem. Ważnym atutem jest to, że pomadka nie podkreśla suchych skórek na ustach, a dodatkowo dosyć długo się na nich trzyma. Po zjedzeniu czegoś i wypiciu kolor traci na intensywności ale jakieś resztki pomadki na ustach mamy, a więc nie są one bez koloru.
 

 

Pomadkę znajdziemy w ładnym i szykownym czarnym opakowaniu, na którym to znajdziemy notkę ze składem oraz wygrawerowaną literkę z cyferką "W7".

Pomadka także nie należy do drogich ponieważ zapłacimy za nią tylko 9,90zł.

Dostępność:
http://www.perfumerianiebieska.pl/pl/p/W7-Magic-Matte-pomadka-do-ust-o-matowym-wykonczeniu/806#


Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar