2014-10-07

RECENZJE REDAKCJI

MARION, eliksir ziołowy do włosów

MARION, eliksir ziłowy do włosów słabych, przetłuszczających się Repair Complex - recenzja.


Od producenta;

 


 
Sposób użycia:

 


 
Skład;

 


 
Pojemność: 20 ml

Cena: ok. 3 złOpinia:

Daruję wam pokazywanie siebie w czepku na głowie, możecie mi wierzyć, że nie wyglądam wtedy zbyt korzystnie :) Fajnie, że Marion pomyślał o takim dodatku, który przyczyni się do lepszego wniknięcia składników aktywnych, a co za tym idzie, wzmocnienia efektów po zastosowaniu kosmetyku.
 

 
Eliksir znajduje się w saszetce z ciekawym zamknięciem. Tego zwykle brakuje mi w preparatach "na raz", u Marion mamy możliwość zakręcenia saszetki i zachowania resztek produktu na później. W moim przypadku ziołowa odżywka wystarczyła na dwie, solidne aplikacje.
 


 

Konsystencja eliksiru zdecydowanie na plus, nie jest lejąca, spływająca z pasm. Zapach dość trudny do scharakteryzowania, ale ogólnie odebrałam go jako przyjemny, świeży i uprzyjemniający cały zabieg. Odżywka może nie zaskoczyła mnie spektakularnym efektem, ale i tak wypadła korzystnie. Po jej aplikacji włosy stały się sypkie, błyszczące, miłe w dotyku. Niestety nie obeszło się bez problemów z ich późniejszym rozczesywaniem, chociaż miałam nadzieję na poprawę tego defektu właśnie tym eliksirem, niemniej jednak czupryna wyglądała zdrowo. Za niecałe trzy złocisze można skusić się na wyrób firmy Marion chociażby tylko dlatego, by przekonać się co zdziała w waszym przypadku :) Czepek oczywiście po przepłukaniu możemy wykorzystywać dalej.


Tekst i zdjęcia:
Angelika Musiał

Komentarze (7)

lena (2015-04-19 11:25:00)
''
Ziołowe są najlepsze, a włoski po nim są cudowne! Tani i skuteczny eliksir, polecam.
Madzia (2015-03-15 10:20:20)
lubie
Lubię ziołowe specyfiki, szczególnie kiedy działają. Włoski po nim mam śliczne, czyściutkie i odświeżone.
Laura (2015-02-15 11:49:32)
super
Niezły eliksir, warto go mieć dla czystych i zdrowych włosków. Także polecam
Milena (2015-01-09 14:13:16)
dobry
Zdecydowanie zgadzam się z Wami, eliksir jest bardzo dobry dla włosów. Oczyszcza i regeneruje, sprawia, że są zdrowsze. Także polecam
katarzyna (2014-12-10 11:20:03)
super
 Skutecznosc eliksiru gwarantowana. Ziółka dla włosów są najlepsze. Włoski wyglądaja świezo,są jedwbiste i lśniące. Także polecam
Nina (2014-11-07 09:46:49)
Fajny
 Bardzo przydatny ziołowy zabieg na włosy. Po zastosowaniu włoski są błyszczące, sypkie i skóra głowy nie podrazniona. Nie przetłuszcza i nadaje im miękkość.
Sara (2014-10-14 12:11:58)
:)
 Bardzo dobry eliksir,przede wszystkim łatwy w stosowaniu. Na moją czuprynkę zadziałał zniewalająco.Włoski lśniące,zdrowe i łatwo się rozczesują. Kosmetyk wart wypróbowania.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar