2014-10-03

PATRONATY

MEET ME IN WARSAW - HULAKULA edition

MEET ME IN WARSAW -  HULAKULA edition – to wyjątkowy event pod hasłem: zabawa, zakupy, edukacja!
W Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula, 12 października rodzice będą mogli spędzić z dziećmi cały dzień łącząc kilka elementów, czyli: doskonałą, jak zawsze w tym miejscu zabawę, zakupy na stoiskach wyselekcjonowanych marek oferujących odzież, akcesoria, biżuterię, gadżety oraz bezpłatnie wziąć udział w warsztatach teatralnych, czyli interaktywnym spektaklu dla dzieci przygotowanym przez profesjonalną grupę aktorów -  Teatriada. Na tym atrakcje się nie skończą, ponieważ w konkursach patronów honorowych dzieci otrzymają nie tylko ciekawe gadżety, ale także aż 40 biletów na filmowe poranki w kinie Film Gang w centrum Warszawy, na które będą mogły zabrać koleżanki i kolegów. W ofercie patrona Film Scool Studio są natomiast zaproszenia na wyjątkowe warsztaty „Dziecko i Rodzic w Obiektywie”, które odbędą się już w październiku. Elementy edukacyjne imprezy zapewni English Bay, wyjątkowa szkoła języka angielskiego słynąca z bardzo przyjaznej atmosfery i efektywnego nauczania nawet najmłodszych słuchaczy. English Bay wraz z zaprzyjaźnionym partnerem zapewnią dzieciom zabawy językowo – edukacyjne. Marki, które wezmą udział w MEET ME IN WARSAW - HULAKULA edition jako wystawcy to projektanci i producenci z najwyższej polskiej półki jakościowej. Kolekcje i akcesoria będą bardzo zróżnicowane, w wydarzeniu wezmą udział między innymi: Collarme, Dress You Up, Popielewska Style, Firdum Dyrdum  Queen Zoja, Guga Marie, Smoof&LOCO, Medusa Art., Milky Jar, Soti Natural, Ekoteria, Brain Iside, BODO Handmade, Katarzyna Łukacz, Elżbieta Bąk oraz MeMola, którzy dzieciom i rodzicom mają bardzo wiele do zaoferowania.

 


Głównym patronem wydarzenia jest Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – na terenie którego odbędzie się impreza. Patroni honorowi to: Film Gang, Teatriada,  Film Scool Studio, English Bay oraz Otwarta Warszawa i Anty Grupa.

Patroni medialni to: Obcasy.pl, fashionwear.com, UDziewczyn.pl, Miniladies, Glammy Baby, Czerwony Obcas, Moda i ja, Kobieta Mag, Mała Garderoba.

Miejsce i czas: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Dobra 56/66, Warszawa, godz: 10:00 – 22:00. Wstęp na imprezę jest wolny. Zapraszamy dzieci oraz rodziców, na pewno nie zabraknie atrakcji nawet dla najbardziej wybrednych maluchów! 


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar