2014-09-30

RECENZJE REDAKCJI

Ciepłe bandaże na ciało - HIT!? A MOŻE KIT?!

Tym razem nie miałam do czynienia z żadnym kremem, czy serum, który ma zwalczyć niedoskonałości na ciele takie jak cellulit, a bandaże - tak, takie zwykłe bandaże, które możemy dostać w każdej pierwszej lepszej aptece.
 

 


W Prostokątnej białej saszetce, znajdziemy dwa dobrze nasączone bandaże, które rozwijamy w miejsca, które zostały 'zaatakowane' przez cellulit. Ja swoje bandaże zastosowałam na moje udziska, które wcale nie należą do szczupłych, a spokojnie owinęłam ich całą okrągłość ;)

Bandaże można zastosować i na inne części ciała - wszystko zależy od waszego uznania:)


Po owinięciu bandaży na udach czułam tylko, że te miejsca są mokre od nasączonych bandaży. Po kilku minutach zaczęłam czuć lekkie pojawiające się uczucie ciepła, ale szczerze powiedziawszy to spodziewałam się jakiegoś gorąca, a było one tak minimalne, że myślę, że nawet osoby z pajączkami większego urazu by nie doznały (ale wiadomo, żaden ze mnie lekarz czy specjalista w tej dziedzinie nie jest :P )
 


 

Natomiast po upływie 20 minut, czyli czasu ile mieliśmy trzymać te bandaże na udach zaraz po ich ściągnięciu bucha taki żar, który jest do zniesienia i dosyć szybko zanika. Uda również są zaczerwienione, ale o tym producent wspomina.


Jeśli chodzi o działanie to mile mnie ono zaskoczyło bo nie spodziewałam się żadnych rewelacji. I tak cellitu po tym pierwszym razie nie zlikwidowałam, a nawet nie było widać choćby małego zmniejszenia, ale o dziwo zauważyłam ujędrnienie ud, a nawet je czułam:P Moje udziska były bardziej zbite, czyli nie latały tak jak zazwyczaj - a bandażami wcale mocno się nie ściskałam. 


Szczerze powiedziawszy to działanie bandaży w jakiś sposób mnie zainteresowało i zastanawiam się nad tym aby zrobić sobie właśnie taką serię tygodniową, o której wspomina sam producent.

Jeśli po 1 aplikacji widać ujędrnienie ciała to może po kilku i cellulit i inne niedoskonałości także się poprawią.

Jedno opakowanie to koszt około 6 zł, a dla efektów trzeba ich użyć dwa razy w tygodniu przez około 8 tygodni hmm warto, czy nie warto? :D


Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (3)

Barbie (2014-11-07 09:56:37)
dobre
Uzywam te bandaze od miesiaca na udach i moja skóra nabrała jedrnosci, wszelkie niedoskonałosci zostały w duzym stopniu wygładzone. Efekt ciepełka bardzo przyjemny. U mnie spisuja sie rewelacyjnie.
slena1986 (2014-10-02 23:11:04)
:)
 Hmm... Interesujące. Chyba warto będzie spróbować tego sposobu na walkę ze znienawidzonym celulitem. 
Sylwia_Anna (2014-10-01 13:52:35)
witam
 zaciekawilas mnie zwoim artykułem. jeszcze nie spotkalam sie z tą formą ujedrniania ciala. napisz prosze czy stosujesz to regularnie i czy faktycznie przynienie to jakies efekty. niedawno urodzilam a moje cialo potrzebuje ujedrnienia. dodalabym to do cwiczen . czekam na twoja opinie. pozdrawiam
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar