2014-09-29

MOTOKOBIETA

Britney Spears wybrała Range Rovera

W środę, 24 września po raz pierwszy przyleciała do Polski gwiazda muzyki pop – Britney Spears. Piosenkarka odwiedziła warszawskie Złote Tarasy, gdzie zaprezentowała swoją autorską kolekcję bielizny. Jej wizyta planowana była od dłuższego czasu i od samego początku wiadomo było, jakim luksusowym samochodem gwiazda będzie poruszać się po Warszawie. Britney Spears zażyczyła sobie flagowego Range Rovera.


 
 


Światowej sławy gwiazda muzyki pop – Britney Spears po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Jej wizyta związana była z promocją zaprojektowanej przez nią kolekcji bielizny. Britney Spears spędziła w Warszawie tylko kilka godzin, dlatego program jej pobytu został zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Jednym z życzeń Britney Spears była możliwość poruszania się po stolicy komfortowym Range Roverem.

„Cieszymy się, że Britney Spears wybrała naszą markę. Z przyjemnością zapewniliśmy jej oraz towarzyszącej jej ekipie pięć Range Roverów. Wiemy, że samochodami naszej marki jeździła już w Stanach Zjednoczonych, dlatego tym bardziej nam miło, że doceniła ich komfort i zażyczyła sobie podobnych podczas wizyty w Polsce” – powiedział Paweł Kuskowski, Brand Manager Land Rover Polska.

Gwiazda korzystała z flagowego Range Rovera Vogue, wyposażonego w 8-cylindrowy silnik o pojemności 4,4 litra i mocy 340 koni. Najwyższy komfort podróżowania zapewniała biała, skórzana tapicerka Oxford, fotele regulowane w 12 kierunkach czy zestaw multimedialny Meridian z cyfrowym odbiornikiem TV.

Podobne samochody otrzymali przedstawiciele ekipy Britney Spears – jej management oraz najbliższa rodzina. Gwiazda przejechała autem z terminalu General Aviation Lotniska Chopina w Warszawie do Złotych Tarasów, a po zakończonym evencie z powrotem na Lotnisko, skąd poleciała do Düsseldorfu.
 


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar