2014-09-27

Zakończone

Magazyn IMPERIUM KOBIET startuje z plebiscytem IMPERIUM URODY

Już po raz drugi redakcja magazynu IMPERIUM KOBIET organizuje plebiscyt na najlepszy kosmetyk roku pod hasłem IMPERIUM URODY. Tegoroczna edycja została połączona z plebiscytem Imperium SPA, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Jury złożone z gwiazd, m.in. Odety Moro, Joasi Jabłczyńskiej, Iwony Guzowskiej, Agnieszki Kawiorskiej i Marioli Bojarskiej-Ferenc wybierze najlepsze kosmetyki dostępne na polskim rynku kosmetycznym, a także najlepsze SPA, Day Spa i gabinety medycyny estetycznej. Wielki finał konkursu odbędzie się podczas IV urodzin magazynu w jednym z ekskluzywnych hoteli w Warszawie początkiem listopada.

W trakcie gali statuetki wręczą zaproszone gwiazdy. Udział w plebiscycie potwierdziły gwiazdy na co dzień współpracujące z wydawnictwem I.D.MEDIA - organizatorem plebiscytu, fotoreporterzy, media, agencje prasowe.

- Ubiegłoroczna edycja konkursu spotkała się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony firm i managerów spa, które zgłosiły się do naszego plebiscytu, jak i Czytelniczek, które z chęcią oddawały głosy na swoje ulubione kosmetyki czy miejsca relaksu. Na gali pojawiło się ponad 200 osób, kilka stacji telewizyjnych. Podobny event szykujemy początkiem listopada. Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim gwiazdom, które zaufały nam i zgodziły się zasiąść w jury podczas  II edycji konkursu. Na zwycięzców czekają ekskluzywne statuetki, prestiżowe logo (znak towarowy), który będzie można używać na swoich produktach, ulotkach, reklamach. A przede mnóstwo atrakcji podczas finału. - mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni akcji.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 22.10.2014 pod adresem info@idmedia.pl

Nasz portal objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar