2014-09-02

Twarz

Zarezerwuj chwilę dla siebie - Douglas Beauty Street 2014

Czasem warto na chwilę zatrzymać się, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem „Douglas Beauty Street”, dla kobiet które chcą poddać się metamorfozie i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie make upu, pielęgnacji i najnowszych trendów w makijażu.

 

 


W drugiej już edycji projektu, zaplanowano cykl kilkudziesięciu spotkań w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniach 4 – 6 września 2014 w Perfumerii Douglas w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

Czas na zmiany
Zmiana fryzury, perfekcyjny makijaż oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania z najlepszymi specjalistami marek kosmetycznych, podczas którego przejdą one kompleksową metamorfozę. Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacji i eksperci ds. zapachów wydobędą piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będzie się czuła wyjątkowo. Spotkania z ekspertami są otwarte po uprzedniej rezerwacji miejsca.

Na zakończenie metamorfozy, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerskich Douglas Beauty Street będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie panie chętne do zmiany swojego wizerunku mogą zarezerwować termin spotkania w Perfumerii  Douglas w  Centrum Handlowym Blue City lub pod nr tel.: 22 311 79 73.

Zapisz się już dziś na swoją metamorfozę!
Zadzwoń do wybranej perfumerii lub umów się na miejscu.

Lista terminów i lokalizacji kolejnych spotkań Douglas Beauty Street:

04-06.09 Blue City, Warszawa
11-13.09 Centrum Handlowe Plaza, Lublin
18-20.09 Aura Centrum, Olsztyn

Informacje o akcji, aktualny kalendarz i terminy eventów w 2014 r. znajdziesz na Facebooku https://www.facebook.com/PerfumerieDouglasPolska oraz na  www.douglas.pl

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar