2014-09-01

Włosy

REF Soft Colours - profesjonalne farby do włosów

Lato nie rozpieszcza naszych włosów. Nieodpowiednia pielęgnacja, promieniowanie słoneczne czy słona woda powodują ich matowienie i łamliwość. Zregeneruj włosy po lecie i nadaj im dowolny odcień, do wyboru masz 30 modnych odcieni.

 


fot. Atelier Magdalena Jakubowska
 Formuła farb Soft Colours REF oparta jest na nawilżających olejkach, pokrywa 50% siwych włosów nadając im jednocześnie pełen kolor.

Farby bazują na  naturalnych składnikach, takich jak wyciąg z aloesu Aloe Vera - sprawia, że farbowanie jest łagodne dla skóry głowy, oraz oliwkę z oliwek, która nawilża włosy, sprawia, że są mocne i lśniące.  Zawierają także kompleks anty ageing – silny antyoxydant z głębinowych bakterii Thermus thermophil, z  aminokwasami peptydowymi i witaminą B12. Soft Colour są łagodne dla włosów, Zawierają kompleks 30 BE Colour Creator, nie zawierają amoniaku, pozostawiają włosy jedwabiście gładkie i zdrowe.

Seria Soft Colours to 30 kolorów dostępnych teraz w sklepie internetowym marki REF. Profesjonalna koloryzacja nie musi być trudna. W każdym zestawie znajdziesz farbę oraz aktywator. Wystarczy, że zmieszasz je w proporcji 1:1 i nałożysz na włosy. Efekt: nowy kolor, lśniące, zregenerowane i piękne włosy.

Profesjonalna koloryzacja Soft Colour od sierpnia dostępna w sklepie online REF w promocyjnej cenie 49,90 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar